reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Gorzów wlkp., Międzyrzecz, Świebodzin & okolice!

reklama
Hej.
Mąż dzisiaj w pracy, wczoraj znajoma zadzwoniła i dziś pojechał, jakiś czas temu kilka dni u tego faceta robił ale później nie było pracy to już nie chodził, ale teraz taki jeden pojechał do Niemiec to zadzwonił i zapytał o Damiana więc pojechał.
Ja jutro mam jechać do pracy bo makijaży kilka jest i chciałabym zobaczyć co i jak a i może kogoś pomalować, bo w tygodniu to ciężko z tym, ale jeśli Mój jutro też do pracy będzie miał jechać no to nie wiem czy pojadę - okaże się później.

Marzenka był bodajże w październiku na wf zdał papiery poszły kazali dzwonić i się dowiadywać po 4 tyg, dzwonił po 4, 5, 6 itd tygodniach ale nic cisza, potem dzwonił po dłuższym czasie to też cisza, mówili że potrzebują ale kierowców z C i tak w sumie po kilku miesiącach dzwonienia, dowiadywania się dał sobie luz, jego papiery w JW zgubili 2 razy a tym razem to nie wiem co się dzieje, Megi Mąż mówi że etatów jest pełno bo się zwalniają itp., a w Mojego sprawie cisza i tyle.

Trzeba niedługo Janka położyć spać i jakiś obiad zrobić, z Moim nie gadam ale obiad zrobić trzeba.
U Nas też dziś chłodno, deszczyk trochę padał, słoneczko co jakiś czas się przebija przez chmury ale ogólnie zimno w porównaniu do ostatnich kilku dni, no ciekawe czy przyszły tydz będzie ciepły ...

Miłego dnia :) :tak:
 
Hej dziewczyny

mycha- trzymam kciuki, może akurat się uda.

Ja chora:confused:od wczoraj mówić nie mogę.
M z małym jest w przedszkolu na festynie. Dzwonił do mnie wkurzony, że za wszystko trzeba płacić, za malowanie buzi, zamek dmuchany, jakieś losy na loterii żeby zabawkę wylosować, mały dwie wylosował używane:baffled:. Najśmieszniejsze jest to, ze zbieraliśmy sie dodatkowo po 50zł na festyn(w tym mialy być stroje ale może 20-25 zł od dziecka kosztowały). W sumei w tym roku na radę rodziców załaciłam 170zł, a nawet nie wiem na co ta kasa poszła. Mieli jechać na wycieczkę- nie pojechali, na mikołajka jakieś czekoladki dostali, jakiś dyplom był, ale żeby w to mialo być 170zł nie wierzę. Wkurzona jestem, bo niespodziewałam się, że z tego festynu chcą czerpać korzyści, a jak chcą to po co zbieraliśmy kasę wcześniej od rodziców?
 
ANETECZKA no to pojechali nieźle w przedszkolu... My składaliśmy się po 70 czy 80zł nie pamiętam już dokładnie, ale w tym był i fikoland na mikołaja, i mc donalds jakoś w maju, teraz w czerwcu był dino park, wcześniej wyjazd do niemiec, dzień matki był, zakończenie z tego, co miesiąc mają z tego spotkania teatralne... A u was na takim festynie to powinno już wszystko byc za darmo, oki, rozumiem jakby nie zbierali wcześniej na to kasy, i by zapowiedzieli że zbierają na coś konkretnego dla przedszkola i wtedy kto ile da, ale tak? ja bym chyba odwróciła się i wyszła i dziecko zabrała na lody czy do fikolandu czy coś...

EZOJA szkoda że Fruciu nie pojedzie nad te morze... A tak wogóle to co z naszą kawką? :-p.

Co do stażu... Nam w grudniu stuknie 10lat od poznania się, a w lipcu 8 jak zaczęliśmy byc razem... W czerwcu minęły 2 lata po ślubie

A tak wogóle laski to może jakieś spotkanie "klasowe"? :-p
 
hejo:-)
piekna pogoda dzis
pranko juz mi sie pierze zaraz kolejne wstawie:-)
my dzis do biblioteki mykamy i pozniej moj zabiera mlodego na rower a ja ogarne ugotuje rosol nalesniki zrobie i zleci;-)
aneteczka ale u was dziwnie:baffled:strasznie duzo kasy od was chca:szok:ja place co miesiac 15zl i w tym sa teatrzyki...mieli wyjazd do lasu na grzyby na jesien..sala zabaw..wyjazd do mostek do zwierzatek ;-)i to kazda grupa tak placi...ja bym jazde raczej zrobila....
zdrowka dla ciebie:-)
jadzka mnie sie teraz niechce ciagac autobusami ;-)no bo gdzie sie spotkac jedynie w gorzowie;-)
 
hejhej
ja wstałam ide sprzatac póki mała śpi, męża nie ma ...
potem mam w planach leniuchowanie na festynie szkolnym.
Co do przedszkolnego - u nas tez płaci się za wszystko - dzieci dostaja talony jedynie na kiełbaskę za free napój loda i słodycz. ale ja na RR płacę 1 raz 50 zł i mam looz a dzieciaki ciągle gdzieś jadą i coś robią no i w tym teatrzyki też są :)
Spotkanko ?? Dla mnie Gorzów za daleko ... jak już to M-cz ew. Św ... :/
 
Dokładnie dziewczyny, mnie to wkurzyło bo to naciągactwo i tyle, ja myślałam, że na tym festynie będzie wszystko za darmo, bo zbieraliśmy na to kasę, a tu nic za darmo. Nawet placki które rodzice upiekli, były wycenione:baffled:szok w trampkach. Szkoda, że zebrania nie ma, bo bym poprosiła o rozliczenie z kasy z Rady rodziców, bo głowę dam że połowa nie zapłaciła i dlatego jeszcze krzykneli po 50zł, od tych co płacą.Ostatni raz moje dziecko jest na takim festynie i ostatni raz na to się składam, za rok to powiem żeby pocałowali mnie w dupę.
Jakaś matka malowała buźki dzieciom to kazali jej na to po 2zł zbierać.

Ja o 10 jadę na sklepy, wcześniej trochę ogarnę kuchnię, bo M wczoraj gotował i jest grubo.
Potem z synkiem na rower pójdę i na lody, ale tylko dla niego, bo ja gardło mam załatwione.
Ślicznie dziś.
 
Ostatnia edycja:
reklama
hejka

Ja wczoraj miałam nie planowany wypad do miasta a potem M woziłam wieczorem samochodem bo się z kolegami umówił, a nie miał czym wracać do wioski, to za szofera robiłam. Widziałam naszą randkującą nie obecną Future. Ładnie wyglądała z M sowim.

U mnie Olka mało jest w przedszkolu i nie korzysta z atrakcji, ale płacimy na radę 10 zł co miesiąc i ztych pieniędzy mieli wycieczki robione i paczki. A teraz mają coś mieć, ale nie wiem co bo M był i nie przeczytał do końca. Ale wiem, że też co roku organizują festyn i zbierają pieniądze na zagospodarowanie przedszkola.
 
Do góry