reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Gorzów wlkp., Międzyrzecz, Świebodzin & okolice!

hej hej
wrrrr co za pogoda !!Chętnie bym się gdzieś wybrała a tu jak na złość miałam 2 autka a nie mam wcale ! Jedno u mechanika a drugie pojechało z mężem :/
Marzenka no noc była dość ciekawa :p a w środę w domku powinni być normalnie - jakby z pracy wracali albo i wcześniej.
Kurczę zanudzę się w tym domu :/
Future nono jaka dziennikarka ;) ale ja też kocham wieś, szczególnie zimą gdy mnóstwo śniego i latem gdy można na boisaka latać po trawniku przy włączonych zraszaczach :)
 
reklama
Owca- miłego szopingu i ja też z dzieciakami nie lubię chodzić po sklepach, ostatnio mi się Arek między wieszakami chował i uciekał. A mam mdłości od tygodnia równo.

Madziarena- a mała jeszcze na wyciecze jest? A ja też bez auta jestem i czasem szału dostaję bo ile to można w domu siedzieć.
 
Owca w poniedziałek jadę. Ja moje same zostawiam jak np na pocztę muszę a mojego nie ma a dzieciaki chore. Albo po chleb jak idę... czy z psem na siku. Dzieciaki przyzwyczajone. Ale fakt że to kilka min mnie nie ma raptem. Pamiętam jak ja sama z bratem zostawałam też... rodzice w pracy. Co za czasy...

madziarena ja też uwielbiam biegać na bosaka po trawie :-D

kroma cześć
 
he
A no pogoda do doopy. Amelka pojechała do chrzesnych;]
A Jasiek mi rano zwymiotowal i ma goraczke nie ma ani rozwolnienia ani nie wymiotowal wiecej nie wiem co mu jest;/ teraz spi bidulek.
Aniolek - 3 mam kciuki za mame musi byc dobrze. Moja Amelka tez tak potrafi wyc ze prawie wymiotuje;/...
 
takie nudy w ta pogode ze ja juz zaliczylam druga drzemke;-)a mlody jeszcze spi;-)
madziarena i wlasnie w takich chwilach docenia sie autko:-D
pr moze cos mu zaszkodzilo:sorry:oby wiecej nic mu juz nie dolegalo;-)
kroma mi dawid tez sie chowa miedzy wieszakami..ostatnio w pepco chodzil sobie gdzie chcial ja go wolam a on nic w koncu jak go wyczailam to specjalnie sie schowalam i mnie wolal lzy w oczach mial....przynajmniej teraz wie jak ja sie wystraszylam jak go znalesc nie moglam..malo jest takich sytuacji ale sa.
najgorzej jest kiedy ide z kolezanka i z jej dzieckiem wtedy to juz wogule masakra jest...jeden przez drugiego sie popisuje i nic sie nie sluchaja.
 
Marzenka- dalam mu 2 rz panadbol bo ibuprom nie zadzialal i zbilo mu temperature ale zwymiotowal 2 raz kielbasa bo dalam mu na obiad bo chcial:angry: ale jak zwymiotowal to mu sie lepiej zrobilo moze mu zaszkodzily pieczarki bo jadl wczoraj ze mna makaron z pieczarkami
 
Kurcze co za pogoda , pada od 4 godzin masakra
bylam na zakupach i zrobilam leczo hehe..:tak:
bo ciagle chodze i szukam z nudow czegos do jedzenia..:-D

Moj mlody mial tez taki czas ze w sklepie chowal mi sie miedzy ciuchami , pod wieszaki ze spodniami wlazil itd..:angry:
ile mnie nieraz nawkurzal , ja go szukam wolam a ten nic zadowolony z siebie ze udalo mu sie schowac wrr..:-p
teraz mu przeslo na szczescie .

eZOJA to pakuj sie...i w droge..fajnie, ci oby pogoda dopisala..Mezus jedzie z wami czy nie ma urlopu?:baffled:
PR moze to wina pieczarek albo jakis wirus...:baffled:

ciekawe co slychac u Befatki..dlugo sie nie odzywa juz...
:baffled:

W miescie ok , prezent kupiony
jeszcze majtki i skarpetki dziaciaka zakupilam :tak:
i potem byl mcdonald :-)
takze bylo dobrze i na nic mnie nie naciagneli hehe :-p

Jutro jedziemy do znajomych na kawe i torta
bo corcia ich miala urodzinki 2 dni temu takze zaprosili nas na jutro :tak:
 
Owca jadę ja i dzieci tylko, jednym autkiem z rodzicami jedziemy.
Musi ktoś do pracy chodzić żeby mógł ktoś się byczyć nad morzem co nie :-D:-D:-D
A tak poważnie to premierę ma w sobotę i do tego czasu próby będą i jakoś tak nie po drodze... ale trudno.
Może dojedzie na jeden dzień, zobaczymy. Ja już spakowana :-D:-D :-D
Owca baw sie jutro dobrze :tak:
PR zdrówka dla synka :tak:
 
reklama
hej
ale mamy pogode buuuuuu typowo jesiennie jest:baffled:ponoc do piatku ma byc taka pogoda a ja chcialam jutro posciele prac:baffled:
ezoja dzieciaki sie pewnie ciesza na sam wyjazd;-)szkoda ze pogody nie ma;-)
nawet sie niechce wychodzic z domu ale kurcze trzeba do sklepu myknac
milej niedzieli
 
Do góry