reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Gorzów wlkp., Międzyrzecz, Świebodzin & okolice!

Hej
u mnie tez pada od wczoraj , calutka noc masakra...bylam na szybko z psem i do domu
wkurzylam sie bo wyrzucilam teraz kg piersi z kurczaka :angry::angry: mialam z Pl tesciowa mi dala
i je zamrozilam i dzis wyjelam i jakos dziwnie mi smierdzialy tak inaczej niz zwykle...
nie wiem nie chcialam ryzykowac wiec poszly w kosz :tak: szkoda bo tyle mieska a mialam robic te placuszki z piersi wlasnie dupa...Odmrazam teraz kurczaka i paluszki rybne dobrze ze cos mam w zamrazalce bo inaczej bylabym bez obiadu :tak:

Marzenka a ty po co w niedziele gonisz do sklepu? zabraklo ci cos?..
eZOJa to odpoczniecie troszke z dziecmi na wyjezdzie :-):-) oby deszczu nie bylo...

Wszystkich wszystkiego najlepszego z okazji dnia mamy :-)
 
reklama
hej hej u nas nie pada, ale chłodnawo.
Tzn zimno nie jest, bo ja na krótki rękawek zarzuciłam tylko lekki narzutkę i było ok.

Miłego dnia!!!
 
Witam zasmarkana i z chusteczkami w ręku:/ Zuzia też cos przeziębiona, wszyscy po trochu:baffled:
Pogoda dupna nawet nie wiem co dzis będziemy robić...nudy.
 
owca a bo wczoraj mialam isc ale brzuszek mnie bolal wiec caly dzien przelezalam..bylismy tylko w osiedlowym sklepie a tam nie ma wszystkiego i wiadomo drozej..
no szkoda mieska ale co zrobic..ja tez sie wczoraj wkurzylam bo robilam nalesniki i dwa nowe drzemy musialam wyrzucic bo splesnialy mi z wierzchu:wściekła/y:az tak dlugo nie staly otwarte:baffled:
megi zdrowka dla was....
 
no hej. My po weselu. Tzn to nie wesele, tylko przyjęcie w ogrodzie, ale wymarzlismy równo. Helenka się wyszalała z dziećmi, a Guicu był grzeczniejszy niż zwykle, aż dziwne to było. i wszyscy się zachwycali jaki to J opiekuńczy i jak się dzieći zajmuje. dobrze, ze on tego nie słyszął ahah, bo jeszcze mniej by mi pomagał ;)

Aniołek
trzymam kciuki za mamę, zdrowie ważniejsze, więc zwolnienie bez problemu ci dadzą. wogóle dziwi mnie takie myslenie jak chyba owca napisała, ze krzywo patrzą jak ktoś idzie ma l4, no ale bez przsady, przeciez nikt nie chce być chory. nie wiem, ja się nigdy nie spotkałam z czymś takim, zeby krzywo patrzyli.

a co do kubusia hmmm u nas tez na odwrót jest, Helenka w domu niegrzeczna, a jak gdzieś pojdziemy, to jest inna. kochana i ułożona. ale czasem wlasnie nam histerie odstawia, ale ja się nie patyczkuję, i nie martwie się co ludzie powiedzą, bo mam to w dupie. biore za rękę i idę tam gdzie ja chcę. to zazwyczaj u nas na wiosce, ja w jedną stornę, a ona w drugą. kilka razy poszłam sama i się schowałam i czekałam, ale nie praktykuję tego często, bo u nas czasem jakis samochod jedzie. i się boję. po prostu muszę jej zawsze przetłumaczyć.
Anioelk, a jak Twój M? kiedy wraca? jakieś plany powzięliście?
 
Przypomniało mi się Future jak ja kiedyś tak samo z Fruciem robiłam :-D I przestałam szybko chować się za drzewa w lesie ha ha ha...teraz to śmieszne, lecz w tedy zawału nie dostałam prawie!
Schowałam się za drzewo i patrzę na niego... ale odwróciłam sie za psem spojrzałam i chwila nieuwagi i młodego nie było. Też się mi schował! Stał za drzewem cicho i nie wychodził! Ale sie nadarłam za nim i stracha najadłam! Od tamtej pory mu się nie chowałam. Bo też się nie słuchał w lesie i szedł gdzie chciał..... chciałam go nauczyć, by się nie oddalał bo się zgubi i proszę, to ja "zgubiłam" synka :sorry2: Dobrze że byłam z psem.... wyniuchała młodego.... nie całe 3 latka miał skubaniec w tedy.
 
dzien dybry !!

gdzie was wywialo ?

Marzenka gdzie ty ? zawsze pierwsza raniutko tu bylas...spisz?:sorry:

U mnie jakas masakra pada od soboty bez przerwy dzien i noc..:angry:
jobla idzie dostac..:angry:
bylam po bilet dla mlodej niech jedzie tramwajem...wykoncza mnie te bilety hehe..;-)

Milego dnia !!..
 
hej hej
owca u nas dzisiaj piekne slonce i zero chmur jak wstalam w szoku bylam ale pozytywnym:-D
ja mam nadzieje ze jzu bedzie tylko cieplej:-)
 
reklama
hello
owca jestem jestem;-)
bylam jeszcze w lidl po koszulki dla mlodego 3 szt za 19.99:-)
a teraz sniadanko;-)
ladnie dzis i kto by sie spodziewal:-)
 
Do góry