reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Gorzów wlkp., Międzyrzecz, Świebodzin & okolice!

dzien dobry:-) marzenka nie tylko tobie rano sie ciezko wstaje mnie w nocy pies i papuga obudzila, latal po klatce jak opetany:baffled:
 
reklama
hejka

Moje dzieciaki też nie dały spać, Arek jęczał przez sen. A Olka ma gorączkę i pojechała do lekarza. Muszę jakoś odespać wesele, a nie mam kiedy. Miłego dnia laski.
 
hej
a ja dziś znów dół ale nie ważne ...
wylazła mi opryszczka wrrr, wczoraj z małą cały dzień na rowerze spędziłam, ona swoim ja swoim - nie spodziewałam się, że tyle sama do radę, zrobiła jakieś 4 km sama ;)
Uciekam bo mnie dół dopadł ... bye
 
Dzień doberek moje Panie :-)
Ja w doskoku kukam co tam u Was.
Miłego dnia wszystkim życzę i tym dołującym i tym z brakiem czasu na wszystko i tym nudzącym się :-D
 
hallo:)
marzenka nie kopnęłam was no coś ty:-D Chciałam coś bazgrnąć wczoraj ale tylko poczytałam...
Nic nowego u nas. Wczoraj byłam z dzieciakami długo na dworze potem obiad, na 17 mój m poszedł z Zuzią do cyrku ( mychy Wojtuś się załapal też) :) Dzieciaki miały ogrom wrażeń. Dzisiaj m na służbie, także siedzę sobie chwilę na lapku, mały śpi a Zuzia na placu z dzieciakami gania. Zaraz kawka jakaś i po południe przy tv. 2 razy mały dziś na powietrzu był więc sobie daruję, chłodny wiatr jest.
 
hejo
megi fajnie ze u was cyrk..kurcze u nas juz bardzo dlugo nie bylo.....sama poszlabym z dawidkiem;-)
madziarena a ty jak sie czujesz po jezdzie rowerem?nie boli cie brzuchol?
ezoja coraz blizej morza:-D
 
Dzien dobry !!

mialam sie odezwac jak wrocimy i ciagle czasu nie mam...
kurcze pada u nas calutka noc , normalnie porazka musialam isc kupic bilet na tramwaj dla mlodej
bo przeciez rowerem to zmoknie jak kura...:tak::tak:
No ale pojechala juz takze od tramwaja ma jeszcze maly kawalek do szkoly ale lepsze to niz rower :tak:
Ja zaraz jade do roboty , po poludniu logopeda i znow mi dzien ucieknie :tak:

Gdzie ta pogoda no gdzie??...:eek:
 
owca u nas narazie slonce ale pewnie niezadługo :confused2: ja sie wczoraj za lektura dla starszej najezdzilam bo kazdy musi miec ksiazke jedna na lawce nie wystarczy:eek:
 
hej
Megi u nas cyrk też był ale daj spokój - dorośli bilet 30 zł dzieci z talonem znizkowym co dostali w przedszkolu - 15 zł
Marzenko a czuję się bardzo dobrze, nic mnie nie boli, no ale tak raz w tygodniu sobie robię wypad rowerowy i nie za długi ;)
Owca mówisz, że pada ? No to niedługo do nas ta pogoda zawita ... dziś, najdalej jutro.
Byłam porobić badania, jutro do odbioru a lekarz dopiero 3-4 czerwca buuuu. Uciekam pracować bye !
 
reklama
madziarena a ty nie boisz sie jeździć rowerem w ciąży? to jednak jest lekki wysiłek...
marzenka u nas był cyrk Europa a bilet 60zł za osobe dorosłą a 2 dzieci do lat 10 gratis. Ale i tak drogo stanowczo.
Mój ze słuzby wrócił, jutro idzie oddać krew jak co 2 miesiące, piatek ma wolne więc fajnie. Dłuuugi weekend ma. Zaległe dni wykorzystuje. W piątek na 9.30 idę na dzień mamy do zerówki. Mój pierwszy raz jako mama:) Zuzia ma mówić wierszyk, zobaczymy czy ją trema nie zje:-)
 
Do góry