reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Gorzów wlkp., Międzyrzecz, Świebodzin & okolice!

reklama
ezoja nie ma to jak prezent od serca i niewazne jaki:-):tak:
ja mam dzisiaj przymula, normlnie zmeczona jestem po tej komuni:eek:
 
ciesze sie a jakze:-D przy pierwszej troche stres byl ale teraz na luzie totalnym:-D
przed wami wszystkimi takie atrakcje :-p:-D
 
hej Dziewczynki

Widzę, że już imiona wybieracie:-)

jadzka- milenka jest fajna, podoba mi się, ładne słowiańskie imię, szkoda że staje się taka popularna.Choć tak naprawdę nigdy wiedziec nie będziemy czy imię, które wybraliśmy dla dziecka za x lat nie będzie w czołówce. Pamiętam jak moja kuzynka 17 lat temu córce dawała Julia, to pomyślałam że takie ładne imie niespotykane, a teraz jest ich multum.

My dopiero wróciliśmy. Po pracy jeszcze do pepco poszliśmy, kupiłam małemu kilka podkoszulków takich do przedszkola i jedne krótsze spodenki.I oczywiście na koparkę mnie naciągnął.
Młody wczoraj się wyobijał na podwórku, a dziś w lepcach poszedł do przedszkola.
.
 
Ostatnia edycja:
hej
komisja to tylko formalnosc byla jak to pani stwierdzila.....byla mila pytala sie o kilka rzeczy i juz bylo po...akurat na styk przyjechalam bo juz na mnie czekala:eek: ja myslalam ze pewnie kolejka bedzie
pozniej zakupy w galerii i w koncu wolne bo jeszcze zebranie mialam :tak:
ezoja ja niewiem co kupie dla tesciowej..nie myslalam jeszcze
 
ANETECZKA ja się nie martwię o to czy za 10 lat będzie popularne, tu chodzi właśnie o to że teraz się staje popularne a jeszcze pół roku temu nie słyszałam u nikogo :p

MADZIARENA no to fajnie, parke będziesz miec :-D wogóle nam tutaj fajnie przypadło: 2 dziewuszki i 2 chłopców w jednym roku się wykluje

EZOJA my dla teściowej termos kupujemy, bo ostatnio kupiliśmy na budowe dla chłopaków żeby kawke robic, i jej się spodobał bardzo, a mojej mamie to tylko zadzwonie życzonka złoże :-( ona w niemczech a tam nie opłaca się wysyłac paczek... Jedyne co wysyłaliśmy to był kalendarz na DB i DD ale to w liście poszło...


Oj ale mnie plecy bolą, 3 spacery z młodym to stanowczo za dużo... No ale musiałam bo auto na warsztacie więc do przedszkola 2 razy na pieszo i potem jeszcze M nas wyciągnął i padam haha...
 
Witajcie. Nie nadrobię Was, za długo Mnie nie było ... U Nas czasu cały czas brak na cokolwiek, Ja pracuję do późna Mąż siedzi z dziećmi albo też jest w pracy. W pracy siedzę do 17-18 a czasami nawet i dłużej, zanim wrócę do domu to już w ogóle jest masakra i już prawie na nic nie mam siły, przy laptopie siadam aby spr pocztę itp a tutaj po prostu zapominam zajrzeć zmęczenie swoje robi. Kurcze nawet nie wiem kiedy i zbliża się właśnie taka godzina i zaraz trzeba iść spać, ale oglądam jeszcze perfekcyjną panią domu bo jest babka z międzyrzecza .... Ok Kochane życzę Wam spokojnego wieczoru i miłego dnia jutro :) pozdrawiam ciepło.
 
reklama
hej
po wczorajszym lazeniu padlam jak mucha a dzis ciezko bylo mi wstac:-p
mycha ktory to odcinek?tez lukne;-)pracuj kochana pracuj dzieki temu wam lepiej.a dzieciaczki z kim sa jak wy w pracy?
cos megi ucichla:tak:maz wrocil to kopnela nas:-D
 
Do góry