reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Gorzów wlkp., Międzyrzecz, Świebodzin & okolice!

tak ciacho ja ide robic tak jak zawsze :tak:
tylko jeden kolor bedzie robila bo tak zawsze mialam na przemian
jeden blad, jeden braz..

Madziarena jak bede jakies fotki miala przy okazji to pokaze :tak::tak:

Dobra spadam odezwe sie juz z domu dzis lub jutro !!
Milego dnia :-)
 
reklama
hejka

Ja po weselu żyję jakoś. Zmęczona. Ale dałam radę. Olka balowała do 22, ciągle na parkiecie, wszystkich Panów obskoczyła. Arek też tańcował z Paniami. W ogóle moje dzieciaki się nie boją towarzystwa. Arek mnie zdziwił, bo myślałam, że będzie łaził za mną, a on sobie upodobał młode towarzystwo i się z nimi gościł.

Co do imion to jak ja bym miała wybierać i patrzeć na znaczenie, albo na to kto je nosi, to bym musiała wybrać zagraniczne. Bo zawsze jakieś imię mi się źle kojarzy. Jak dawałam Ola to nikt nie dawał imienia Ola, a potem się posypały wszędzie Ole i Olki. Za moich czasów same Anki, Kaśki, Aśki, Magdy były.

Spadam bo mnie coś mdli. I nie wiem czy ciążowe czy wirusówka. Może coś na weselu zjadłam, bo Olka też się skarży na brzuch i wymiotowała. Ale ona zjadła mega dużo na weselu. Po stołach chodziła.
 
No u nas w rodzinie, wśród znajomych nie ma Milenek... A tu prosze- bummm... Ja to Milenke chciałam jak tylko dowiedziałam się że w ciąży jestem... W pierwszej ciąży miałam tak z Kacprem, a teraz z Milenką, chociaz ciągle mam wrażenie że to chłopak jednak :p

Co do wysypów, u nas właśnie Majki, Zuzie, Hanie, Julki i Amelki... oj mnóstwo... Kacprowie też podobno moni byli w roczniku młodego, ale w przedszkolu nie ma ani jednego...

MARZENKO no ja jeszcze się nad Klaudią zastanawiam, po tym jak właśnie usłyszałam że po sąsiedzku ma byc, no bo kurcze jedno podwórko w sumie będziemy dzielic... No ale Mila bliższa mi jakoś...

MADZIARENA a ty już znasz płec? czy na chłopca przeczucia masz? Lena i Milena to dwa imiona, owszem Milene można zdrabniac jako Lena, ale właśnie Lena to odrębne imie ;-) ale wiadomo, jak się w domu przyjmie tak będzie zdrabniane...

Ja tam jeszcze będe wertowac imiona, ale kto wie, może jak zobacze malutką to mnie imieniem oczaruje innym :p Różnie bywa


Młody w przedszkolu, ja już posiałam sobie majeranek i oregano, wstawie zmywarke i chyba pójde spac bo coś zasnąc w nocy nie mogłam a i rano o 6.30 już się obudziłam :-O
 
jadzka a to nieraz tak jest ze czlowiek imie wybierze ale jak szkraba zobaczy o okazuje sie ze inne imie bedzie lepsze:-D
ja mam bazylie posadzona w doniczkach moze cos z niej urosnie narazie jest tyci tyci
 
Dokładnie Ciacho można planować, a na koniec i tak imię samo się dopasuje do dziecka ;)
Jadźka ja wiem, że Lena to inne imię przecież, ale u nas skracają tak i na Milenę wołają Lenka
Ja mam na 80% mieć chłopaka, jak będzie dziewczynka to na pewno Hania, a jak chłopiec to nie mam pojęcia :) się okaże.
Kroma jest jakiś cholerny wirus ja od czwartku do soboty się męczyłam.
Dzisiaj Marzenka ma tą komisje, ciekawe jak tam - trzymajmy kciuki :)
Kurczę ale bym już sobie poszła na l4 noo już mi sie nie chce pracować :/
 
Ostatnia edycja:
Cześć :)

Miłego słonecznego dnia kochane życzę !!! :cool2:
Ja dziś postaram się szyć wieczorem prezenty na dzień matki.
Co Wy dajecie?? :D
 
reklama
Do góry