reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Gorzów wlkp., Międzyrzecz, Świebodzin & okolice!

kroma a gdzie ty kupujesz?przez neta?
ja zaluje ze wzielam mu biale bo raz dwa ma brudne:wściekła/y:
teraz po domu chodzi w trampkach niewiem czy tych nie wezmie na wiosne na dwor czy do przedszkola bo fajne sa takie sportowe;-)ja bym musiala mlodemu kupic jakis dresik
 
reklama
kroma to zapodaj jakąś stronkę i instrukcje jak się kupuje, zeby przesłali do pl .Ja z tych angielkich stronek nie umiem kupować, jak coś wypatrze to koszty wysyłki są tak wysokie że nie opyla się wogóle brać. Może wtedy byśmy się na jedną wysyłkę zdecydowały.
I te z hm są świetne, też mi się podobają, ale oje się, że jak kupię to młody miesiąc, dwa pochodzi i w odstawkę pójdą, bo za wysokie. W tamtym roku mu też takie kupiłąm za kostkę trampeczki i dosłownie jeszcze jak nowe.
 
Dzień dobry larvunia, jak dzieci dzisiaj??
aneteczka super że twój równie dobrze wyszedł na teście:tak:
Zuzia dziś nie szła jeszcze, nie kaszle już zbytnio, czasami wręcz rzadko, jutro niech idzie już bo przynajmniej ona sie nie nudzi w domu a i ja mam spokój cały ranek:tak:
Spacer zaliczyliśmy dzisiaj już, musiałam wyskoczyć na miasto, bankomat obalić:-D i rachunek jeden zapłacić ale mam juz z głowy. Po drodze do Intermarche i do domu. Mały drzemkę strzelił sobie całą drogę prawie:)
Na obiadek mam rosół bo wczoraj im zrobiłam, ugotuję makaron i wsio.
 
ja sie przespalam....
na obiad zrobilam sobie zupke chinska:-)niepamietam kiedy jadlam ostatnio troche mnie rozgrzeje moze pomorze kto wie
megi ja wole jak dawid idzie do przedszkola bo przewaznie jak zostawiam go w domu to zawsze czyms mnie zdenerwuje:baffled:tylko najgorzej wyjsc tak rano z domu
kochane kiedy ta wiosna!!!ja juz chce sloneczko i latanie bez kurtek:-D
 
megi a dziękuję dziś miarowo ;-)
my właśnie z misią zszamałyśmy placki ziemniaczane :tak: ale rosołek też mam z wczoraj ;-)
Jak Fruciu przyjdzie z przedszkola to później im dam :tak:
 
no jestem
Guciu dalej antybiotyk i inne swinstwa, a Hesia syropki. eh...wydalam 140zł. to sie idzie załamać. niech oni jednak nie chorują mi...

Hesia ma kaszelek oskrxelowy, Guciowi na ucho lekarka powiedziala, ze zapalenie oskrzeli. ale okazalo się, ze nie. to tylko taki kaszelek, ale juz mu się odrywa. dała nieco inne leki, tylko antybiotyk zostal ten sam. no zobaczymy.
 
o Future oba chore? ZDRÓWKA!
Ja miałam okres taki że co ok 2 tyg wydawałam ok 100zł na leki na dzieci... trwało to pół roku prawie... życie.

kroma fajna stronka.. żeby człowiek jeszcze miał tę kasę na te rzeczy ;-)
 
reklama
kroma fajna stronka:-)popatrzyłam na kilka stron i ceny naprawdę fajne.

Ja dzis rosół ugotowalam, żeby mały zjadł i na szczęście trochę wszamał. Tearz chyba będzie spał,bo ziewa męczy go to kaszlisko.
 
Do góry