reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Gorzów wlkp., Międzyrzecz, Świebodzin & okolice!

Larvunia ale wiesz o co chodzi. kasa, to tylko kasa, ale wolałabym im coś za to kupic. coś na wiosne, albo jakąś zabawke. teraz planuje kupić przyczepkę rowerową zeby ich zapakowac i heja do lasu ;)

aneteczka tez widzialam, ale rozmiary nie wiem jak rozumiec. widzialas?
 
reklama
patrzyłam na rozmiary i też nie bardzo wiem o co lotto. Np jest rozmiar c10, to chyba angielskia 10 więc u nas tak 27-28 chyba..........:confused:

Mnie też wkurza jak trzeba na leki dać, teraz spoko, bo m miał z ubbezpieczenia taką karte na 200zł do wybranych aptek to tym zapłaciłam i jeszcze 140zł zostało.
 
Ostatnia edycja:
hej. Koniec L4....
Amelka w przedszkolu byla.. jutro maja jakies przedstawienie na walentynki. I Amelka ma byc narratorem nawet dluga ma role... ciekawe jak sobie poradzi.
Jasiek jak Jasiek rozrabia. Musilismy kupic klamki okienne na kluczyk bo juz mi si edo okien zaczla dobierac, rozkrecic jego krzeselko bo wlazil na nie potem na stol i kombinowal jak by tu na 2 strone na meble wlezc. Dzisiaj sie biedny rozplakal jak szlam do pracy- przyzwyczail sie czybko do siedznia ze mna w domu.
To na tyle chyba pocztam co u was. Bo w domu ciezko sie do kompa dopchac bo albo Amelka chce bajki albo sie kluca, ktore teraz ma grac...
 
Hej.
Do Nas niestety też choroba dotarła, obaj zasmarkani, Wojtek zaczyna kaszleć i traci głos, chrypę taką dostał że masakra, może być że jutro już wcale głosu nie będzie miał ... Marudzą że normalnie szału można dostać :wściekła/y: *** Mnie zaraz strzeli za przeproszeniem ....
Dziś eMa chrześniak syn Mojej siostry kończy 2 latka ale Mąż na dniówce jest a Ja nie idę bo po pierwsze dlatego, że dzieciaki przeziębione a po drugie nawet 1zł nie mam a bez prezentu nie pójdę a nie powiem bo zjadła bym sobie placka albo torta ... :baffled::confused: no ale co nic nie poradzę, siła wyższa ..... :unsure::sad:

Jutro wolne w końcu, dziewczynom na tym kursie to już kurcze odwala :-ptakie głupoty pieprzą :-D:-D nie raz z płaczem, ale ze śmiechu wychodziłam z zajęć ... :-D:-D:-D


Coś szybkiego musiałabym do jedzenia wymyślić bo Mąż głodny będzie jak wróci z pracy, no a tak w ogóle pisał że też czuje że ma temp i się kiepsko czuje no to i jeszcze Mnie do kompletu brakuje żebym się nie daj Boże pochorowała ..... :no: :wściekła/y: :angry:
 
A mnie tak od wczesnego po południa głowa boli że już drugą tabletkę wzięłam. Pawełek śpi, Zuzia no też daję jej chwilę i padnie...ja też idę zaraz w kime. Mam dość tego dnia, zmęczona się czuję jak bym nie wiem co robiła:confused::baffled:
mycha no jeszcze chorób wam brakuje niech to szlak!:no: Zdrówka dla was.
Dla wszystkich chorych ZDROWIA!!!! co to się dzieje:baffled:
 
pr to jest wlasnie ta moda na nieszczepienie. rumien, krztusiec lub krup jak kto woli, i szkarlatyna w tym roku odwiedzily lubuskie.
swiat sie konczy. apokalipsa hahha

ja juz leze w lozku. gardlo mi napieprza, poklocilamsie z j i ide spacc.
dzieci spia...oby spokojnie. nie musi byc dlugo, ale zeby sie nie budzili.

gucio tfu tfu ale w nocy ddobry jest do spania. gorzej w dzxien. oby kaszelek im nie przeszkadzal.
dobranoc kochane
 
reklama
Do góry