reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Gorzów wlkp., Międzyrzecz, Świebodzin & okolice!

ciacho a wczoraj poszlam do miasta ubralam leginsy ale pod spodem mialam rajtuzy tak czy siak zmarzlam a dzis wyszlo od rana gardlo mam zawalone bez sil i apetytu brak i glowa boli
ratuje sie czosnkiem teraz wlasnie pije mleko z czosnkiem i maselkiem a tak caly czas herbate z cytryna taka ze az kwasna mam ale mi tam smakuje...caly dzien odpoczywam az mam dosc tego lezenia....dobrze ze ma kto isc po dawida to nie musialam wychodzic
lepiej sie czuje ale mam nadzieje ze jak jutro rano wyjde to nie wroci spowrotem..
aniolek ja sama pamietam jak dlugo siedzialam przy pitach w domu i sie meczylam az w koncu sie nauczylam:tak:
ciacho to raz dwa i bedzie po remoncie;-)
 
reklama
A ja wróciłam z zebrania i jestem bardzo zadowolona z mojej córci. Pani pokazywała testy które mięli...takie sprawdzające ich wiedzę. Od początku września do teraz. Test na bazie 6 latka moja Zuzia przeszła z wynikiem 46pkt na 54 możliwych. Jestem dumna z niej:) Wydaje mi się że bardzo dobrze go zaliczyła....5 dzieci zdało na maksymalną ilość pkt. Najgorzej wyszło jedno dziecko, całe 23 pkt. Pani nauczycielka stwierdziła że 5 latki wypadły lepiej od 6 latków:szok::tak: Ten sam test będą powtarzać za rok.
 
Hej

Ja już dziecia położyłam, strasznie przez sen kaszle, biedaczysko.
Wogóle to nic przez chorobę nei chce jeść, dziś zjadł pół bułki z dżemem, dosłownie kilka sztuk makaronu z sosem(już mięso kazał sobie wygrzebywać) i kilka chrupek. Blady jest, ale nic nie chcę, nawte jabłek jak tak lubi.

megi- sper że Zuzia dobrze wypadła. Mój tez miał coś podobnego w przedszkolu i wypadł b. dobrze, oby tak dalej. Tylko za rozpoznawanie kolorów miał nisko, ale ile ja się z nim tych kolorów naćwiczę, a on dalej zgaduje.

marzenka- mnei też coś łapie, kurde tak nie lubie kataru mieć. A ty na siebie uważaj i dbaj o brzusio.

Ja dziś tylko na pocztę poszłam i do sklepu.Słonko ładnie świeciło ale zimno jak nie wiem.

Kupiłam już na allegro buty dla młodego na wiosnę, okazja była to wziełam. Podobają mi się i na wygodne wyglądają. Pomierzyłam mu stopkę, będzie miał 0,9cm luzu, więc powinno być dobrze.
Przy tych pomiarach odkryłam, że ma jedną nogę większą od drugiej tak jak ja, u mnie jest to prawie 1cm, mam nadzieje , że u niego tyle nie będzie jak dorośnie. Potem buty cięzko kupować.
 
hej

Nikogo nie ma?
My dziś wcześnie wstaliśmy. Młody całą noc kaszlał, w końcu wziełam go do siebie do łóżka.
Obudził się o 6 i już nie chciał spać. Tearz baje ogląda, męczy go kaszel , na jutro go do lekarza zapiszę, czy przypadkiem na oskrzela mu nie siadło.
 
hello
nocka za mna kiepska caly czas smarkalam..
bylam w aptece kupilam krople do nosa i propolki na gardlo...
kupilam pomarancze musze wszamac bo pewnie za malo witaminy c mam..
aneteczka ja mam buty dla mlodego te biale adidasa dobre sa wiec bedzie smigal
megi super;-)
future czekamy na wiesci
 
reklama
spoko na bb jakos czas znajde pozniej jeszcze na basen lece :-) odpoczne od tego:-D a mojego nie ma wiec samam tutaj jestem kierownik budowy:-D
marzenka kuruj sie idzie wiosna:-D u nas snieg pada
 
Do góry