reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Gorzów wlkp., Międzyrzecz, Świebodzin & okolice!

owca tak madarynki, ogorka zielona, arbuza uwielbia:-D:-D ale to nie masz gdzies w aukcji jak sprzedalas albo po koncie tam powinien byc adres jej
megi to sie wyspalas 7 rano to dobra pora na wstawianie;-):-D
larvunia halo jak dzieciaki?
marzenka tylko sie nie przemeczaj
 
reklama
no kurde zła jestem bo tego posta mi zjadło a drugi raz pisać tego samego mi się nie chce...

ciacho a spoko super póki co ;-)
 
Juz obrocilam ze sklepu , mlody posiedzial sam w domu :tak:
laski ja sprzedalam to na takiej stronie gdzie wystawiane sa ogloszenia regionalne to nie byla aukcja...
a na koncie jest tylko imie i nazwisko :tak:
ale po tym imieniu znalazlam taka kobitke na fb :baffled: miasto sie zgadza bo je zapamietalam jak wtedy mi napisala..
wiec mysle ze to ona do tego 2 dziewczynki na zdjeciu wiec mysle ze bedzie to ta osoba
napisalam jej wiadomosc co i jak i czekam...pewnie odpisze :tak:

U nas pada deszcz...
 
Dziewczynki mam problem... co kupić na roczek chłopcu - mężu mój jest chrzestnym - syna jego siostry :/ juz sama nie wiem co takie dziecko potrzebuje :/
 
nooo ja też mam wydatek w tym roku, komunia- mężu jest chrzestnym u córki brata.
i też nie wiem co kupić... czy kasę dać. W tej rodzinie to problem, bo oni zawsze dostają super mega prezenty a my zawsze jakieś mini dajemy :sorry2: Niby ok, ale dziwnie się patrzą zawsze... starsza córka z tej rodziny dostała na komunię X lat temu komputer, telefon z wyższej półki i od zarąbania kasy od chrzestnych nie pamiętam już ile ale każdy się śmiał że na wakacje super może za to wyjechać teraz...z fuulll wypas. Parodia mówię Wam.

Madziarena cos edukacyjnego? Teraz pełno jest takich na baterie rzeczy dla dzieciaków coś edukacyjnego.
 
no u nas w maju dwie komunie - bratanicy i siostrzeńca - razem wyprawiają. To mi się wydatek szykuje ... ja to ja a brat - chrzestny i ojciec wiec wydatek ze hoho ja tam zegarki kupuje na komunie jakies Casio albo cosik już wiedzą wszyscy że zegarki dostana ode mnie - brat jako chrzestny kupuje rower.
 
Tez mi sie wydaje ze zegarek jest spoko fajna pamiatka :tak:
u mnie mloda od chrzestnej dostala pieniadze a chrzestny no coz nawet pamiatki nie przyslal dziecku :wściekła/y:
nie odezwal sie ani slowem nic a nic...choc zaproszenie dostal....

na roczek to mysle ze jakas wlasnie zabaweczke , a moze taki samochodzik do odpychania sie nogami :baffled:
no chyba ze juz ma...

kurcze ale u nas pada a chcialam wyjsc po mloda..nie wiem jak ona dojdzie bedzie mokra jak scierka :baffled:
 
reklama
Ja na roczek Gabrysiowi jakiś jeździk chcę kupić, w sensie autko jakieś takie do siedzenia i rozbijania się po domu :-p Chyba, że zacznie mi przed roczkiem porządnie chodzić to rowerek biegowy :-) Może to jakiś pomysł dla męża?
 
Do góry