reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Gorzów wlkp., Międzyrzecz, Świebodzin & okolice!

dzien dobry
future przybyl, koleda 5 min i po:-D posprawdzal dzieciakom zeszyty, cos tam pogadal i dalej poszedl
lece po zakupy bo swiatlo w lodowce i skonczyly sie owoce a moje lubia bardzo
 
reklama
hello
a u mnie ok maly idzie bez problemu..a to dlatego ze mowie mu ze do pracy musze isc bo inaczej by nie poszedl a i amelka na nas czeka to ida razem i im razniej
kroma zdrowka dla was....a ty na siebie bardzo uwazaj:tak:
a ja sie obkupilam na rynku:tak:
future milego wyjazdu do gw:-)no i czekamy na fotke;-)ja zapuszczam dalej:-D
megi to dobrze ze jest lepiej..
ja zaczynam chyba zle spac w nocy....budzil mnie deszcz bo walil w parapet a to siku a to pic masakra...no i te cycki :dry:ehh marudze od rana
ja zamierzam zrobic porzadek jeden dzien -jeden pokoj ciekawe co z tego wyjdzie
 
Witam i ja z rana !!
dzis mam synka w domu , wlasnie dopiero wstal ladnie pospal :-)
Moja cora konczy dzis o 11:15 i zaczynaja ferie cale 2 dni :-D w poniedzialek spowrotem do szkoly :tak:
Pogoda ok deszcz nie pada cieplo jest ale wiatr okrutny wieje :tak:

Marzenka fajne bluzeczki , a co znowu zakupilas na tym rynku??..i 10 tydz.stuknal ;-)
Kroma wy to sie macie z tymi chorobami ,trzymaj sie kochana i zdrowiej predko :-)
Megi fajnie ze dzieci juz dobrze , mam nadzieje ze ten kaszel u malego to nic powaznego i badania wyjda dobrze :tak:
Future koniecznie fotke pokaz z nowym kolorkiem :tak: udanego wypadu !!
Ciacho i jak juz zakupy zrobilas ,owoce zakupilas ?? ja tez musze isc ale to gdzies za godzinke :tak:
Madziarena moze mala ma zly dzien dzis..i jutro bedzie lepiej :tak:
 
owca tak kupilam jablka i mandarynki a mandarynki to uwielbia moj pies:-D
madziarena moze gorsze dni ma mloda marzenka no marudzisz jak kobita w ciazy;-):-D
 
ciacho pies mandarynki ???....:szok:
u mnie owoce leza i gnija :wściekła/y: banany to nieraz maja atak i zjedza a nieraz leza az czarne sie zrobia :wściekła/y:

kurka mam problem sprzedalam 3 koszulki po mlodej , kobita wplacila mi juz kase mam na koncie
a ja nie mam jej adresu bo przypadkiem skasowalam emaila z tym adresem :wściekła/y:
i nie wiem co teraz zrobic :baffled: nie wiem gdzie ten adres znalezc hmm...bede czekac moze sama sie odezwie jeszcze kurcze nie wiem..ja to zawsze cos narobie :wściekła/y:
 
No cześć wszystkim
Mój dziś spał do równo 7 ja można powiedzieć że też się wyspałam, coś mi zimno w nocy było, wstałam do wc to aż mnie dreszcze przechodziły:/ w domu mamy 22 stopnie. Jestem po śniadanku, obiadu nie robię bo jest pomidorowa z wczoraj, makaronu dogotuję tylko i wsio:tak: Kurcze jeszcze 5 dni i mój na poligon, szkoda że na 3 tygodnie wybędzie i znowu sama z dziećmi, uroki.......
owca no to żeś nabroiła:/ czekaj może kobitka sama się upomni w co nie wątpie ...będziesz musiała niestety się jej jakoś wytłumaczyć jak coś:sorry2:
 
reklama
owca a na tej aukcji?czy gdzie to sprzedawalas?
megi moj tez jedzie ale 11go na 2 tygodnie a twoj gdzie jedzie?
u mnie owoce ida ostatnio bardziej gruszki niz jablka ale zawsze musza byc
ja zmykam trzeba sie wziac za jakas robote
 
Do góry