reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Gorzów wlkp., Międzyrzecz, Świebodzin & okolice!

my mamy antybiotyk i zapalenia ucha :-(
masakra az mi szkoda tego mojego lozuba..teskno mi za jego wybrykami..to nie ten sam chlopczyk...
ja dzis jeszcze pomidorowke mialam i do tego wlasnie sie pieka zapiekanki:tak:
katgen my tez mamy wojne z syropami az mam nerwa jak przychodzi pora....do tego mamy oczyszczac nos agdzies gruszke posial nigdzie nie mozemy znalesc i chyba trzeba bedzie nowa:sorry:wogule nawet krople do nosa sie nie da wlac masakra poprostu a i portfel o ile lzejszy:-(
 
reklama
Marzenka u mnie do nosa nie ma siły by coś dać. Ja trzymam nogi K, ręce a i tak nie daję rady, wyje tak że aż do wymiotów. Odpuszczam to nie będę wywoływać takiego strachu. Trudno. Ale dmucha sama ładnie i biega z chusteczkami więc no odpuszczam.

Ten sam problem mam z obcinaniem paznokci u stóp, ale to idzie obejść, jak zaśnie to obcinam na śpiocha. No ale z tym nosem to jakaś masakra.
Dzisiaj lepiej z nią, chyrchla jeszcze ale lata jakby miała 1000000% energii. W przeciwienstwie do mnie.

Idę herbatkę zrobić i pod kocyk z powrotem.
 
Witam
wpadlam sie przywitac tylko bo ostatnio jestem tak zalatana ze nawet czasem caly dzien kompa nie wlaczam:/ale jestem myslami z Wami i obiecuje byc czesciej juz za kilka dni bo troche czasu brak.
u nas ok, mlody troche kaszle ale nie ma tragedii, jutro ma dzien dziacka i babci w przedskolu:) ciekawe co tam zaspiewa :D:D:D brzuchol mi rosnie. W sie smieje ze zjadlam pilke lekarska bo sie twardy zrobil:D

zdrowka zycze wszystkim chorym bo widze ze znowu jakies \cholerstwo w powietrzu wisi:/
buziaki
 
blond- ty chyba jeszcze troszkę i się dowiesz co masz w środku :-)

ciasteczko- moje zdrowe, ale jeszcze się nie cieszę, bo Arka ominęło i się boję, że ostatni się rozchoruje. Ale faktycznie jakaś epidemia z tymi choróbskami, pogoda też winna, mogło by przymrozić na kilka dni porządnie.
 
ciacho jeszcze sie nie obronilam , wszytstkie dokumenty i praca zlozone, czekamy na telefon z dziekanatu o terminie obrony bo musza byc 3 osoby zeby zorganizowali egzamin a jestesmy poki co tylko dwie:/

Kroma no niedlugo juz sie dowiem na 3d bedziemy isc za jakies 2-3 tygodniw:)mi to juz wsio ryba. dzidzia kopie coraz mocniej, taki fajny moment ciazy teraz jest, jak jeszcze nie za ciezko a juz brzuszek troche jest i czuc kopniaki:)
 
katgen moj to wogule niechce dawac nosa a o smarkaniu nie ma mowy....wymyslam co rusz nowe sposoby moze cos mu sie spodoba i obroci to w zabawe ale nic nie dziala..brak slow a przeciez to dla jego dobra.....poki co nos na chama bo nie ma innej mozliwosc...potem przytulanko i jest ok ale i tak mi go szkoda...pomagaja tez krople takie na bluzke czy na poduszke zeby sie lepiej oddychalo...gruszki dalej jak nie ma tak nie ma:sorry:
blondi no w koncu kobito sie odezwalas:tak:no fakt na fajnym etapie teraz jestes:-)i oby z obrona poszlo gladko....
kroma no oby u ciebie nie bylo juz chorob...chociaz ty miej szczescie:tak:
owca i co idziesz na imprezke?
synek dostal dzis pierwszy raz antybiotyk w swoim zyciu ale po nim jakby o niebo lepiej....oby nam pomogl..
ale mnie to rozklada..czosnek miod kroluje ale poki co ciagle sie smaram i nosal czerwony..
 
reklama
Hej ja wrocilam z koscila dopiero po 21 masakra zebanie bylo i w sumie nic ciekawego gadali najwiecej o wyciecze :tak:
o komuni to tyle ze zrobili glosowanie czy maja byc alby czy sukienki i wyszlo ze sukienki tu nie podobaja sie i nie znaja zbytnio albow :no: a szkoda bo to jednak tanszy koszt :tak: jak pytalam tesciowki zeby szla sie popytac ile stoja to alba kosztuje okolo 200 zl a sukienka najtansza 450 :szok::szok:...masakra na jeden dzien tylko bo tu nawet bialego tygodnia dzieci nie maja :no:
no i ze bedzie na komuni fotograf i kamerzysta zamowiony to ludzie nie bede pstrykac fotek sami itp..

Marzenka jednak nie ide na spotkanie hehe :-D ciota ze mnie i tyle ale nie chce mi sie jakos nie wiem nie ciagnie mnie do ludzi ani zeby lazic i pozniej wracac samej noca tramwajem to ja jakos mam cykora a jeszcze po % by to bylo to juz calkiem hehe :-D Zdrowka dla Dawida to sie zalatwil niezle...ale mam nadzieje ze leki szybko pomoga :tak:

Blond hej dawno cie nie bylo,fajnie ze brzusio rosnie :-) po troszku zazdroszcze hehe :-)

Katgen zdrowka dla Izulki,znam ten bol z lekami ja zawsze mam problem z szymkiem uciekam,buzie zamyka i wrzeszczy ze nie chce i tez zawsze na sile trzeba go trzymac zeby wypil a i tak polowa sie wylewa :angry::angry:

Zrobilam sobie drinka na zakonczenie dnia
i zycze wam dobrej nocki :-)
 
Do góry