reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Gorzów wlkp., Międzyrzecz, Świebodzin & okolice!

reklama
dzien dobry
ciasteczko mocno sypie?bo u mnie tylko lekko pruszy..
u nas nocka spokojna dawid ani nie kaszlal ani sie nie smaral...jeszcze spi..
ja bardzo szybko zasnelam wypilam febrisan i padlam
ucho mnie boli i szyja:baffled:jakbym miala spuchniete troche...
moj mi dopiero teraz mowi ze dawid w nocy caly sie spocil i ze mial atak kaszlu :-(ale to dobrze ze sie spocil bo widac ze organizm walczy..ja nawet nic niepamietam a spalismy obok siebie:baffled:
 
Witam :)
Zdrówka dla chorowitków
Madzia ja tez bym sie bala sama wracac noca :)
Blond suppper taki brzusio ... ah wspomnienia, uwielbiałam być w ciąży :) <no tak 20-30 tydz. :p>
Miłego dzionka kobietki !
 
Ja sie witam i zaraz znikam :tak::tak:
ja o sniegu narazie moge pomarzyc :nerd: u nas ciagle deszcz a do tego w nocy byla burza :-D juz druga w tym roku :tak:
Moja corka dzis jak wyszla o 8 tak wroci dopiero o 17 bo po lekacjach idzie prosto do kolezanki takze prawie caly dzien poza domem.

Marzenka widac mocno spalas :tak:
 
owca jak choroba rozklada to nie dziwota ze mocno spalam
u nas tez juz mocniej pada no w koncu:tak:
owca to masz dobrze a szymek dzis w przedszkolu?
megi wszystkiego dobrego na kolejne lata razem:-)
asienka widze ze masz dzis urodzinki:-)tobie tez wszyskiego naj naj wszystko to co sobie zapragniesz zeby sie spelnilo:-)
 
reklama
Ja tez dolaczam sie do zyczen wszytskiego naj naj :-):-)

tak mlody dzis w przedszkolu, spadam juz jade do centrum :tak: poki nie pada

milego dzionka :-):-)
 
Do góry