reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Gorzów wlkp., Międzyrzecz, Świebodzin & okolice!

reklama
Witam
mnie Julka zaskoczyla goraczka. wstala i czuje ze rozaplona. od zu nurofen podalam bo termometr 38.1 pokazal. ale bawi sie ladnie.
mam nadzieje ze to jednorazowe ze jakies paskudtwo sie nam nie szykuje.
 
daffi duzo zdrowia dla mlodej, moze gdzies wczoraj zmarzla na spacerze? bo tak wialo
ale miejmy nadzieje ze to przejsciowe:-)
katgen a julka nie jest zamala zeby podawac jej tran bo ja sie nie orientuje od kiedy mozna? ja nigdy nie podawalam swoim
ale jezeli bedzie mozna to moze pomoze
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Witam się i ja;-)
Aja dziś z Olą do kontroli idę, ciekawe co lekarka powie...Mała już 2 tyg leczy się na zapalenie oskrzeli, a dalej kaszle:confused2:
Daffi, ojj też Ci Julcia niespodziankę zrobiła...zdrówkaaa życzę, oby to tylko chwilowe "zawirowanie" temperatury!!!!
Ciacho, nie mów nawet, też słyszałam że mrozy będą:wściekła/y: A ja już wiosnę poczułam, chcę ciepełka !!!
Megi jak się czujesz?
 
witam sie:-)
daffi zdrowka dla malej:-)

lili trzymam kciuki za wizyte
my za niedlugo idziemy do miasta musze kilka rzeczy kupic,no i koszule dla mojego mysle nad jasnym brazem lub kawowym kremowym zeby mi do sukienki pasowalo:-)
 
lili ja tez chce wiosny bo zima mi juz zbrzydla:sorry:
na pewno bedzie zdrowa, u nas starsza po zapaleniu oskrzeli kaszlala strasznie jeszcze chyba z 2-3tyg po ale wszystko bylo ok
wiec u was tez bedzie:-)
znowu wieje nie chce mi sie na nigdzie wychodzic a mialam mojemu koszule zobaczyc i kupic ale chyba nie pojde:sorry:
marzenka to na pewno bedzie pasowac taki kolor
 
Witam się!

Daffi widzę, że Julka często Ci choruje, nie myślalaś o podawaniu tranu?

ona nie choruje czesto tylko takie jednorazowe goraczki ma. wczensiej miala 2 dni w szpitalu pwoiedzieli ze wsyztsko ok.
zero kaszlu czerwonego gardla czy nawet kataru. ostatnio tylko zachorowala co mi tak kaszlala i trwalo to prawie 2 tyg i jedyne co to meczymy sie z kupkami ktore od 2 dni julka robi juz bez bolu. ale wszystko na syropach.

A na odpronosc podaje Julce rutinacea junior

ciasteczko tran nie wiem od kiedy sie podaje ale te wsyztskie na odpronosc od 3rz sie podaje.
 
reklama
Do góry