reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Gorzów wlkp., Międzyrzecz, Świebodzin & okolice!

reklama
oj PR pisalam przeciez ;-)
gdy bylam ok 2 tyg temu na pierwszym usg pani mi powiedziala ze lekko mi sie odkleja kosmowka... ale ze jest ok, plud sie rozwija prawidlowo i wogole jest rewelka itp...
wrocilam do domu i zaczelam czytac i pisac i pytac co to znaczy "odklejajaca sie kosmowka" i sie przerazilam :sorry: Kazdy mi pisal ze laki na to dostawal ze powinnam lekarza zmienic, ze jak ja moge tak bagatelizowac to itp itd... nastraszyli mnie wszedzie...
w deprehe popadalam juz.... ciagle myslalam nad tym ze poronic moge a moja doktorka tak lekko mi powiedziala o tym a ja nieswiadoma niebezpieczenstwa i szczesliwa polazlam do domu....
meczylo mnie to strasznie, juz sama nie wiem czy ja ciagle spalam przez to ze mam depresje na tym punkcie czy to przez ciaze...
powiem Wam ze dzis wyszlam od doktora, ktory potwierdzil to co mowila wczesniej ginekolog ze to nic strasznego bo na 1 wizycie bylo odklejenie 7x5mm a teraz jest na 5x2mm i on nie widzi potrzeby brac lekarstw, ze wyolbrzymiam itp itd :sorry: Ale wiecie jak to jest jak sie czlwiek nakreci....
powiedzialam ze nie wyjde puki mi nie przepisze na to czegos i przepisal duphaston :tak: Wyszlam szczesliwa z gabinetu :-D Cala wizyta na nfz byla :tak:

niuskaa dziekuje raz jeszcze :tak:

u marcelka bez zmian... :(
 
Larvunia- bo ja zakręt jestem, dobrze ze wzięłas duphaston on niczemu nie zaszkodzi a tylko pomoże:) wiec głowa do góry i nie myśl tyle bedzie dobrze:-*
 
Dobranoc babeczki...
ja wlasnie obcielam mojego m bo juz zarosniety chodzil..
a dzieci ogladaja na polsacie bajke o misiu :-):-)

pr u ciebie juz 28 tydz ale to leci...a dopiero niedawno pisalas nam o ciazy :-):-)

larvunia fajnie ze z fasoleczka oki...
i zdrowka dla marcelka...

annes wrecz przeciwnie szymek nie chce chodzic z m do przedsz jak po poludniu moj m idzie po niego to mlody ryczy ze ja nie przyszlam heh...

dobranoc i udanego wekendu...!!
 
hej

larvunia - dzięki za namiar na dentystkę, w następnym tygodniu się zapisze. Fajnie, że się trochę uspokoiłaś i wiesz że twojemu maleństwu nie zagraża nic.


My niedawno wrociliśmy, oglądaliśmy mieszkanie do kupna na ogińskiego 3 pokoje i takie mamy mieszane uczucia, bo niby nam się podooba, bo w sumie odmalować i gotowe do zamieszkania, ale zawsze jest jakieś ale....W poniedziałek musze do spółdzielni przedzwonić, dopytać się wszystkiego i trzeba porządnie się zastanowić i rozważyć wszystkie za i przeciw. Ciężkie sa takie decyzje, ale nie my piersi i nie ostatni.

Miłej nocy życze!
 
reklama
Witam
Larvunia mi dla dziewczynki podoba sie Agatka (ale u mnie odpada bo siora tak ma) ostatnio Larysa mi sie spodobało A jak chłopak to Miłoszek, Tymon, Antek. A wiesz ze ostatnio słyszałam jak mała miała na imie Emzymka albo Memzymka ciężkow wyczuć ale fakt że dziwacznie

Magda- to prawdziwy synuś mamusi:-D

A wiecie że mi dziewczyny źle ostatnio spały. Ja kocham ciepełko i paliłam na wieczór a ogólnie ciepłe mam mieszkanko i sąsiadka mi podsuneła że może za gorąco do spanie wczoraj nie rozpaliłam ale i tal było 24 mimo wietrzenia to im okienko uchyliłam i spadło do 22 wiem że to i tak za dozo do snu ale i tak zero pobudek. Zosia o 7 na mleko wstała a Nati o 8 sie obudziła. aż w nocy wstałam i poszłam zobaczyc czy nic im nie jest
 
Ostatnia edycja:
Do góry