reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Gorzów wlkp., Międzyrzecz, Świebodzin & okolice!

reklama
ale super pogoda dzisiaj.

My już po pierwszym spacerku. Prszyszłyśmy na monte;)
Potem idziemy jeszcze raz. Naszlo mnie na sprzątanie przed blokiem, bo nikt oczywiscie inny się nie garnie do tego. A ja jakąś wene zalapałam. W chacie mam porządek to teraz już "wychodze" na dwór ze ścierą hehe. Nie no bez przesady. Ale liście jakieś pozagarniam itp.

Larvunia dobrze że ząb zrobiony!

Annes bawcie się u Sabci dobrze!

Madziarena ja też nie pomogę nie znam się....Zdrówka dla Amelki!

Marzenka jak tam po wizycie? Co jest Dawidkowi?

Ciacho co tam w Lidlu (lidrze jak to moja teściowa mówi :] )

yyy komu by tu jeszcze coś?
 
my juz po wizycie
dzis tez mialam do ortopedy,zalecila kupienie sandalkow ortopedycznych do chodzenia w domu:eek:koszt 160zl:szok::szok::szok::szok::szok::szok:
w drodze do mamy stan dawidka sie pogorszyl,u mamy mi zasypial na rekach mial drgawki:szok::szok::-(tempe 39st
o 13 mialam wizyte,nibywirosowka ale nigdy ale to przenigdy dawidek w takim stanie jeszcze nie byl,wlasnie zasnal,dostal lek zastepczy eurespal i jakis na kaszel oskrzelkowy.wlasnie mi zasnal biedny sie nameczyl dzis,
dobrze ze paniw aptece byla tak mila i zrobila mi 6zl rabatu bo by mi zabraklo i musialabym wracac do miasta do bankomatu.
przepraszam dziewczyny ale nie mam sil na nic wiecej
 
tak to jest w ciazy hehe
o marzenka kochana wspolczuje, biedny dawidek, moja mlodsza jak miala temperature 39stop to
juz miala drgawki, a zazwyczaj bylo odwrotnie jak miala drgawki to wiedzialam jaka ma temperature,
moze miec wirusownke np zapalenia gardla daje takie efekty, ja podaje zawsze ibufen

katgen a w lidu kupilam slodycze, przecienili zelki haribo z 6zl na 3,70 wiec kupilam kazdej po paczce,
i jakies tam slodycze bo ja lubie ich slodkosci
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
a ja wlasnie murzynka pieke:-)
tylko mialam zrobic masa karpatkowa ale mleka nie mam:eek::eek::eek::eek::eek::eek:
ciasteczko ja tez lubie lidl,a zelki osttanio kupilam dawidkowi pierwszy raz to nie zasmakowalo mu:-D
madziarena,ja ciemna jestem z anglika:-D:-D:-D:-D:-Dciekawa jestem jak moj dojedzie do domu:eek::eek::eek::eek::eek::eek::eek::eek::eek::eek::eek:bo jego brat w pracy bedzie,ja kasy nie mam na tel i on tez i dzialamy na zasadzie strzalki:-D:-D:-D
my w piatek na kontrole
ide sprzatac
 
ja jestem;p
a ja zrobilam dzem z dyni ale pyyyyyyyyyyyyyszny jeszcze nigdy nie robilam jest jak dla mnie wspanialy tylko ciekawe czy mi stezeje jak ostygnie;p ale smak rewelacja
 
reklama
Witam :-)

dosyc dlugo mnie nie bylo, ale najpierw zmagalismy sie z choroba Marty a teraz tesciowa ma urlop wiec wybywam na cale dnie z domu zeby z nia nie byc :-D jutro nie wiem tylko co robic....a u nas wszystko oki, wygralismy sprawe z tym samochodem czekamy tylko na uprawomocnienie wyroku do wtorku i bedziemy mieli kaske :) ciesze sie bo to wcale nie malo 7300 maja nam zwrocic :tak: chcielismy wiecej ale sad uznal inaczej no ale wazne ze odzyskamy chociaz pieniadze za auto.
 
Do góry