reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Drodzy. Dzisiaj (13.10) około godziny 18:30 przez 30 min. nie będzie dostępu do forum. Związane jest to z pracami technicznymi.

reklama

Gorzów wlkp., Międzyrzecz, Świebodzin & okolice!

Co tam ciahco porabiasz dzis?
ja obiad mam gotowy wczoraj zrobilam te klopsiki to dzis jade na miasto polatac :tak::tak:
chlop moj dzis w domu siedzi i mnie wkurza od rana :angry::angry:
 
reklama
hehe madzia z chlopami tak juz jest, a ja dzisiaj mam wolne bo zero jazdy tylko dzieciaki musze odstawic do szkoly,
a jutro na pogrzeb, musialam sobie kupic czarny beret bo niewypada isc w dzianinowej czapce np.bialej albo zielonej

miego dnia, ide sprzatac u dziewczyny bo mnie trafi ze znowu sajgon maja
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Heheh ciacho tak to jest z dziecmi :tak::tak:
ciagle balagan maja moje tez tak...
bardziej hania taka syfiara niz szymek :tak:
a twoje maja pokoj razem czy osobno??

halo pr..jak tam samopoczucie?:-)
 
dzien dobry:-)
dawid w nocy mi kaszlal,wiec dzis ide z nim do lekarza bo widze ze przeszkadza mu.goraczki nie ma ale jednak wole isc za wczasu bo nie chcialabym zeby na weekend mi sie rozchorowal calkiem
u mnie wlasnie obiad sie gotuje,klopsiki w sosie pomidorowym z makaronem :-)
wiec 2 dni wolnego mam:-)
 
widze moda na klopsiki w sosie :-D:-D
marzenko u mnie to samo dzis hehe i tez z makaronem :-D
bo juz dosc mam ziemniakow hehe

zdrowka dla malego zeby nie pochorowal sie....

no nic uciekam !!
 
Halo magda- a omar właśnie śniadanie jem:) i ide z młoda do biedronki po znicze. A my mamy dzisiaj kapusniak:) 5 dzien z rzędu kapusta:)
 
Ostatnia edycja:
Cześć robaczki:-D
A ja się obudziłam z bólem głowy, muszę zaraz śniadanko wciągnąć, później idziemy na kawę do naszej psiapsióły a po południu spakujemy się już z lekka, jutro po śniadaniu wyjeżdżamy.

marzenka zdrówka dla Dawcia:tak:

miłego dnia:-):-)
 
reklama
hej, byłam z małą u lekarza jest ok - zapalenie krtani nadal ma i od tego ten kaszel i niepokój. Dostała syrop uspokajający bo ona to straszna płaczka jest i wrażliwa, pozatym Flavamed, Calcium i Mukofluid do noska. Oskrzela czyste, płuca też. ;)
 
Do góry