reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Gorący prysznic

Dołączył(a)
5 Styczeń 2023
Postów
3
Dzień dobry. Proszę o poradę, czy gorący prysznic ok 15 min może zagrozić dziecku w 37 TC. Jakie mogą być konsekwencje? Chciałam trochę się zrelaksować, natomiast wyczytałam że gorące kąpiele bardzo niewskazane w ciąży. Brak objawów typu ból i krwawienie. Może dziecko trochę bardziej aktywne. Moje samopoczucie po prysznicu również ok. Żadnych omdleń.
 
reklama
Jesteś juz na tym etapie ciąży, ze nie musisz się obawiać np. przedwczesnego porodu. Pytanie tez , co oznacza gorący prysznic, ale przypuszczam, ze nie polewasz się wrzatkiem. W Japonii widziaąłm dziewczyny w zaawansowanej ciąży, które kąpały się w gorących źródłach za zgodą lekarza. W Polsce zaleca się prysznic w ciąży do 38 stopni.
 
Dzień dobry. Proszę o poradę, czy gorący prysznic ok 15 min może zagrozić dziecku w 37 TC. Jakie mogą być konsekwencje? Chciałam trochę się zrelaksować, natomiast wyczytałam że gorące kąpiele bardzo niewskazane w ciąży. Brak objawów typu ból i krwawienie. Może dziecko trochę bardziej aktywne. Moje samopoczucie po prysznicu również ok. Żadnych omdleń.
Gorąca czyli ... no właśnie ile to 😄
No i leżenie w gorącej wannie a prysznic to też nie to samo.
Ja sama uwielbiam gorące kąpiele i prysznic.
Tak jak napisała @aniaslu powinno być takie do 38 , natomiast syn gdy ma kąpiel w tej temperaturze to dla mnie to jest woda z pogranicza leeedwo-ciepłej 😄
No więc wracając to też nie wiem ile moja woda mogła mieć stopni, ale na 100% była cieplejsza nić te 38stopni 😋
 
Do góry