reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Godzina zero... lutóweczki na sali porodowej ;)

Przekazuję najświeższe wieści od Wiśni :-)

"Chciałam się tylko pochwalić że skurcze co 5 minut mam i bolą... Mam nadzieję że się nie rozejdzie... Dobrej nocy życzę, ja dziś raczej się nie wyśpię :) Jestem już w szpitalu bo zostawili mnie po ktg, coś im się nie podobało... Pozdrawiam Wiśnia"
 
reklama
No co Wy... przecież Wiśnia już dawno urodziła (napisałam o tym rano) i teraz pewnie odsypia nockę hehehe... :-D :laugh2: :-D :laugh2: :-D
 
Ja do mamuś które będą rodziły w najbliższym czasie... ;-)

Ponieważ sama idę raniutko w niedzielę na oddział i mam nadzieję, że już tam zostanę, to zawieszam do odwołania działalność swojej skrzyneczki kontaktowej :happy: Smski z radosnymi wiadomościami wysyłajcie proszę już tylko do lil kate i Tyci :tak: a ja po powrocie uzupełnię listę naszych pociech.
 
Joasiek wlasnie przyslala smsa:

"Wlasnie mi odeszly wody po 2h oxy, wiec chyba mnie juz nie wroca do domu :) skurcze co 5 min na 70% ale nie bolesne i szyjka sie nie chce rozwierac."


Joasiek, trzymamay kciuki!!powodzenia!!
 
reklama
Do góry