reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Gniezno i okolice

reklama
trochę stary temat ;)
ale dopiero co go przeczytałam, szczerze mówiąc, nie ucieszyły mnie opinie n/t rodzenia w Gnieźnie... mieszkam od niedawna w Mogilnie(pochodzę z małopolski) i zastanawiam się, gdzie lepiej urodzić, Gniezno czy Strzelno...?
może jednak zaglądnie tu jakaś mamusia, która co nieco podpowie?
dzięki i pozdrawiam!
JP
 
witaj
nie wiem czy ci pomoze moja odpowiedz ale nic nie zaszkodzi powiem ci tak ja swoje pierwsze dziecko rodzilam w szpitalu na maja w gnieznie i jestem bardzo zadowolona z porodu oraz opieki jaka tam doswiadczylam pozniej mialam okazje poznac rowniez odzdzial ginekologiczny z powodu poronienia i musialam miec usuwana ciaze bo ciaza byla martwa opieka super pielegniarki bardzo dobrze sie mna "zajely" tzn podtrzymywaly mnie na duchu lekarz dokladnie wytlumaczyl mi na czym bedzie polegac zabieg i w ogole mimo tak przykrej sprawy jak utrata dzieciatka bylam zadowolona z opoieki teraz jestem w ciazy termin mam na wrzesnia i tez mam zamiar rodzic w gnieznie jesli moja odpowiedz cos ci pomogla to bardzo mi milo jesli masz jeszcze jakies pytania pisz odpowiem z mila checia :)
 
witaj
nie wiem czy ci pomoze moja odpowiedz ale nic nie zaszkodzi powiem ci tak ja swoje pierwsze dziecko rodzilam w szpitalu na maja w gnieznie i jestem bardzo zadowolona z porodu oraz opieki jaka tam doswiadczylam pozniej mialam okazje poznac rowniez odzdzial ginekologiczny z powodu poronienia i musialam miec usuwana ciaze bo ciaza byla martwa opieka super pielegniarki bardzo dobrze sie mna "zajely" tzn podtrzymywaly mnie na duchu lekarz dokladnie wytlumaczyl mi na czym bedzie polegac zabieg i w ogole mimo tak przykrej sprawy jak utrata dzieciatka bylam zadowolona z opoieki teraz jestem w ciazy termin mam na wrzesnia i tez mam zamiar rodzic w gnieznie jesli moja odpowiedz cos ci pomogla to bardzo mi milo jesli masz jeszcze jakies pytania pisz odpowiem z mila checia :)
bardzo się cieszę z Twojej odpowiedzi :) poprzednie opinie czytałam już dosyć odległe w czasie, teraz mam nieco "współczesne" spojrzenie na ten szpital.
ogólnie byłam trochę przerażona, nie dość, że to moja pierwsza ciąża, to jeszcze z racji niedawnej przeprowadzki nie znam tu za dużo osób, a jeśli już, to bezdzietne :) termin mam na listopad, więc jeszcze trochę czasu mi pozostało, tak więc szukam wszystkiego co się da o szpitalach i szkołach rodzenia w okolicy :)
jak tylko coś wymyślę, to pewnie będę dopytywać :)
pozdrawiam i wielkie dzięki :)
JP
 
Lotka ja mam teraz termin na wrzesnia to jak co mozemy byc w kontakcie zdazre ci co nieco jeszcze powiedziec na swiezo jak bede po :)
 
dzieki ;)
na pewno sie przypomne jak juz bedzie blizej Twojego rozwiazania:)
chodzilas tam moze do szkoly rodzenia? bo zapewne tak bedzie prosciej tam sie dostac zeby rodzic...czy to nie ma znaczenia?
pzdr
J.P.
 
reklama
nie ma znqaczenia co do szkoly rodzenia ja mialam jeszcze wtedy meldunek na wagrowiec i bez problemu mnie przyjeli w gnieznie i to porod rodzinny mimo ze nie chodzilam do szkoly rodzenia :) teraz tez nie chodze i chodzic nie bede :)
 
Do góry