reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

głaszczę brzuszek i ...nadajemy imiona dla naszych maluszków :)

U nas zmiana imienia spowodowana głupim przesądem o którym poinformowała mnie moja teściowa. Miał być Robert Junior ale prawdopodobnie będzie jednak Wiktor a na drugie Robert.
 
reklama
a u nas poki co 3 imiona do wyboru.
Ja chce Klaudie...,moj M Wiktorie-ale to zbyt popularne imie u nas w miescie...wszystkie małe dziewuszki to Wiktorie, rodzice i znajomi chcą Sarę ;) po mamusi :) Ale niestety mamy na osiedlu suczkę-Sare...wiec odpada :|
 
tak to racja ...ludzie nazywają psiaki i koty imionami ludzi...szkoda że te bajkowe czy wymyslne są mniej popularne-choc i zauważam tendencje do dawania takich imion dla zwierzaków bo poźniej jednak dziwnie dzieci w piaskownicy i pies na trawniku i tak samo na imię...
 
Ja dalej nie wiem, jak nazwać synka. Póki co wypadł mi z listy Maksymilian - to ładne imię, ale 3 psy z mojego bloku wabią się Maks, mogłoby być trochę głupio...
Póki co zostaje Łukasz, Mateusz, Marcin itepe... normalnie kręćka można dostać :baffled: PS. mojemu M. najbardziej podoba się imię Mateusz, ale to imię jest poniekąd zarezerwowane - synek koleżanki z pracy tak się nazywa. Nie wiem, czy wypada ściągnąć od niej.
Ot, dylematy - pani Goździkowa, głoooowa mi pęka ;-)
 
hej!
Ja myślałam że mam problem z głowy bo bardzo chciałam mieć teraz dziewczynkę i imie juz dawno bylo wybrane- LENA i lekarz na usg w 15 tyg potwierdził moje przeczucia i juz nawet nie zastanawiałam sie nad imionami ale...niedawno również na usg powiedział że na 99% bedzie to chłopak:) no i zaczął sie problem z imieniem....mój mąż jednak przejął stery i jasno i wyraźnie powiedział że bedzie OLAF :))) więc niech tak zostanie i już hiiiii
 
Zuzia naprawdę mi się podoba :) My jeszcze nie znamy płci, ale już od dawna mamy wymyślone i dla chłopca i dla dziewczynki (chociaż mąż uparcie twierdzi, że to dziewczynka będzie na 100%) Dla dziewczynki niezmiennie Maja, a dla chłopca Bartuś chociaż zawsze podobał mi się Filip :-)
 
reklama
Zuzia naprawdę mi się podoba :) My jeszcze nie znamy płci, ale już od dawna mamy wymyślone i dla chłopca i dla dziewczynki (chociaż mąż uparcie twierdzi, że to dziewczynka będzie na 100%) Dla dziewczynki niezmiennie Maja, a dla chłopca Bartuś chociaż zawsze podobał mi się Filip :-)

AsiekZ mi też dla dziewczynki podobała się Maja, ale z tej okazji , że będę miała chłopca to bedzie Filip, czyli imię wybrane już dobre kilka lat temu. :tak:

A więc jeśli nazywasz się Asia ( strzelam z nicku) tak jak i ja to stwierdzić mogę , że Asie mają podobne gusta :-D

Pozdrawiam
 
Do góry