reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

głaszczę brzuszek i ...nadajemy imiona dla naszych maluszków :)

Witajcie :-)

Macie rację co do imion - nie można się za bardzo sugerować ani zafiksować bo wtedy na każde imię coś się znajdzie :tak::baffled: Ja pracuję jako pedagog specjalny z dziećmi niepełnosprawnymi (upośledzenia umysłowe i fizyczne) i mam kontakt z wieloma ślicznymi imionami wsród tych dzieci. I co - eliminować wszystkie imona wśród tych dzieici ??? Odradzać znajomym imiona, które pojawiają się u moich podopiecznych ???? BZDURA Każda Ania, Kasia, Maja i Natalka jest inna. Każdy Filip, Maciek, Pawełek i Krzyś to odrębne niepowtarzalne osoby :tak: Na tym się skupmy i nie wariujmy ....



 
reklama
my czekamy do piatku, zeby dowiedziec sie, czy pod serduszkiem nosze Maksymilianka czy Oliwke:-) powiem szczerze z dnia na dzien coraz bardziej denerwuje sie wizyta..
 
Hmm,mój syn chce braciszka...Tytusa (skąd on to wymyślił:eek:).
Dzidziuś jednak siusiaka nie posiada:-p
Ja tak sobie zagdnełam,że może Ania.I mąż i syn przytaknęli.I chyba u nas na tym początek i koniec dyskusji :rofl2: Bo innych propozycji nie było.
Ania bradzo ładnie prawda?
Poczekamy,zobaczymy;-)
 
Ania elegancko :-)
My nie mogliśmy wybierać w tak popularnych imionach bo np. Ania to by była już 4 w najbliższej rodzinie o tym samym nazwisku. Naszym Aniom ponadawaliśmy przezwiska i tak się orientujmy o której mówimy :-)
 
no my juz tez podjelismy ostateczna decyzje imie dla chlopca to Krzysiu:) tesciowa chciala zeby imie syn mial po tesciu ale jaos mam opory nazwac dziecko Dionizy, wiec tak se pomyslelismy ze moze na drugie ale tez mi sie niepodoba zeby bylo zabawniej to moi tescie naprawde maja nietypowe imiona i bratowa naciskala zeby dac dziecku imie po babci albo dziadku.
tesc ma na imie Dionizy a tesciowa Gertruda,
 
aniolek20k nie daj sie i bron swojego zdania:-) a bratowa jak jest taka madra to niech tak da na imie swoim dzieciom;-) jak my bysmy chcieli dac imiona po dziadkach np mojego meza to byloby ciekawie:-) jedni to mieczyslaw i jozefa, a drudzy to borys i perpetua..
 
reklama
aniolku to przecież Wasze dziecko i Wasza decyzja więc nie ma co się przejmować gadaniem innych.
A z imionami po dziadkach to rzeczywiście u niektórych jest ciekawie:-D
u mnie byłaby Wiesia albo Ludmiła, a chłopiec Zygmunt albo Lesław:-D
 
Do góry