reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Gdańsk ginekolog PCOS

StaraStaraczka

Fanka BB :)
Dołączył(a)
9 Czerwiec 2024
Postów
215
Dziewczyny,

Czy któraś z was może polecić dobrego ginekologa, który wdroży odpowiednie leczenie przy nowej diagnozie PCOS (i najpierw ją potwierdzi)? Gdyby przyjmował na Luxmed to super, ale poza też ok, jeśli naprawdę warto.
 
reklama
Pcos to choroba, której się nie leczy. Można wróżyć leczenie przy niektórych zespołach mu towarzyszących. Ale choroby nigdy się nie pozbędziesz.
 
Pcos to choroba, której się nie leczy. Można wróżyć leczenie przy niektórych zespołach mu towarzyszących. Ale choroby nigdy się nie pozbędziesz.
Tak, ale jeśli blokuje owulację itp to z tego co rozumiem można coś z tym próbować robić. A że nie każdy lekarz się tym zajmuje to szukam kogoś poleconego z Gdańska.
 
To niech będzie, że koleżanka szuka kogoś kto leczy niepłodność przy współistniejącym PCOS i ogarnia oba tematy 😉
Ale w LuxMed generalnie mówią, że nie zajmują się niepłodnością, więc wątpię żeby udało się to ogarnąć w pakiecie 🙄
Ale pcos nie oznacza od razu niepłodności. Autorka pytania nie wspomniała, że ma z tym problem.
 
Polecam ale to prywatnie Klinika Bocian na Wrzeszczu :) Dr Adamczyk i Dr Niedźwiecka myślę mogą pomóc w temacie leczenia niepłodności przy współistniejącym PCOS. Ja osobiście nie miałam PCOS ale chodziłam do Dr Niedzwieckiej która doprowadziła mnie i mojego męża do szczęśliwego finału i aktualnie jestem w 19 tygodniu ciąży i czekamy na wymarzoną córeczkę :) Ja osobiście czułam się mega tam zaopiekowana dlatego polecam tych lekarzy :).
 
Polecam ale to prywatnie Klinika Bocian na Wrzeszczu :) Dr Adamczyk i Dr Niedźwiecka myślę mogą pomóc w temacie leczenia niepłodności przy współistniejącym PCOS. Ja osobiście nie miałam PCOS ale chodziłam do Dr Niedzwieckiej która doprowadziła mnie i mojego męża do szczęśliwego finału i aktualnie jestem w 19 tygodniu ciąży i czekamy na wymarzoną córeczkę :) Ja osobiście czułam się mega tam zaopiekowana dlatego polecam tych lekarzy :).
Jak próbowałam coś znaleźć to wyskakiwała mi właśnie ta klinika. Muszę wtedy na nią popatrzeć.
 
Polecam ale to prywatnie Klinika Bocian na Wrzeszczu :) Dr Adamczyk i Dr Niedźwiecka myślę mogą pomóc w temacie leczenia niepłodności przy współistniejącym PCOS. Ja osobiście nie miałam PCOS ale chodziłam do Dr Niedzwieckiej która doprowadziła mnie i mojego męża do szczęśliwego finału i aktualnie jestem w 19 tygodniu ciąży i czekamy na wymarzoną córeczkę :) Ja osobiście czułam się mega tam zaopiekowana dlatego polecam tych lekarzy :).
potwierdzam :)
 
reklama
Jeśli chodzi o luxmed to w grudniu byłam u mega kompetentnej lekarki - Justyna Haluk. Przyjmowała mnie w filii na zwycięstwa. Opinie na Google też ma w porządku i rozmawiała ze mną o pcos, więc wiedzę o tym ma.
 
Do góry