reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Galeria zdjecia nasze testy ciazowe i nasze brzuszki

magda z uk zgadzam się w 100% - wszystkie brzuszki są piękne.. a to czy jest większy czy mniejszy to zależy tylko i wyłącznie od gospodarności naszych maluszków - ile sobie potrafią miejsca wywalczyć :-D:-D
marzenixx ja mam już 12 kg więc nic się nie martw.. stoję na czele otyłości ciążowej :-D
milusia sliczny brzusio ;-)
 
reklama
Kochane mój brzuszek wcale jakiś taki mały nie jest, może to kwestia zdjęcia, no każdy mi mówi, że na pewno nie na 7 miesiąc, ale gabaryty to on już swoje ma:):):)

Marzenixx może to wodę gromadzisz, nieraz tak jest...ja po ciąży z kolei puchłam jak nie wiem co, nogi opuchnięte, twarz spuchnięta...prolaktyna u mnie trzaskała pod sufitem...
 
P9140523.JPGP9140525.JPG:-D 25 tydz
 
reklama
Do góry