reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Każda z nas wita styczeń z nadzieją i oczekiwaniem. Myślimy o tym, co możemy osiągnąć, co chcemy zmienić, kogo kochamy i za kogo jesteśmy wdzięczne. Ale niektóre z nas mają tylko jedno pragnienie – przetrwać, by nadal być przy swoich bliskich, by nadal być mamą, partnerką, przyjaciółką. Taką osobą jest Iwona. Iwona codziennie walczy o swoje życie. Każda chwila ma dla niej ogromne znaczenie, bo wie, że jej dzieci patrzą na nią z nadzieją, że mama zostanie z nimi. Każda złotówka, każde udostępnienie, każdy gest wsparcia przybliża ją do zwycięstwa. Wejdź na stronę zbiórki, przekaż darowiznę, podziel się informacją. Niech ten Nowy Rok przyniesie szansę na życie. Razem możemy więcej. Razem możemy pomóc. Zrób, co możesz.
reklama

Galeria Zdjec Naszych Pociech

ale super kieckę miałaś-powiem skromnie;-) podobnoą tylko czarną kupiłam sobie na sylwka z solarze i może dlatego tak mi się podoba.wg. taka ozdoba na ramieniu wygląda bardzo elegancko.


Zosia wiadomo mała Miss.no i kolejna lutowa laska z jezorami zamiast oczu- oj jak przyjdzie czas to chłopaki popłynął w dal.
 
reklama
Zosieńka to jak księżniczka:-) Ślicznotka z niej:tak: Będzie łamała serca w niedalekiej przyszłości, oj będzie;-) Oliwieczko a Ty z mężem wyglądasz bardzo elegancko, super poprostu:tak: Oryginalną ta sukienkę miałaś i pięknie w niej wyglądałaś:-) Zimowa mama z córcią - uroczo:-):-)
 
Śliczne fotki Oliwieczka:tak: ech te oczeta Zosi:rolleyes2: będa się chłopaki za nia uganiać;-)
sukienka superowa:tak::-) no i za taką cenę:szok: rozmiar 34 powiadasz.... chyba juz poza moim zasięgiem:zawstydzona/y::sorry2:
 
Oli jak zwsze sliczna i tak powaznie i madro wyglada jak na te swoje 3 latka:tak:
A tu Jenni ale dzis tylko z malym torcikiem bo urodzinki beda odprawiane w sobote:tak:


 
Jenny jest śliczna,taka delikatna uroda,a w oczach iskierki.Będzie łamac serca mężczyznom,oj bedzie.;-)
Zosia ma booooskie oczka poprostu,toż to aniołek normalnie.
 
Śliczne mamy dziewczynki,kazda inna i kazda ma cos w sobie...:tak:.
A Oliwieczka ślicznie wygladalas:tak:.

 
reklama
Do góry