reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Galeria Zdjec Naszych Pociech

reklama
Witamy po długiej nieobecności!
Wasze dzieciaczki są śliczne! Milenka juz stoi, w ogóle tak podrosły i wydoroślały te pociechy Wasze, no brak słów nie zdążyłam wszytskich postów przeczytac i juz pewnie nie zdąze, zaczął nam sie remont w nowym domku więc czasu mi stale brakuje.
Zosia dopiero od kilku dni sama siedzi bez podparcia i zaczyna raczkować, ale wstawać to jeszcze nie wstaje, POZDRAWIAMY!!!





 
Oliwieczka witam ponownie!! Właśnie się ostatnio zastanawiałam gdzie ta moja imienniczka :-) Zosia taka delikatna, a na pierwszym zdjęciu taka zamyślona - śliczna.

Wszystkie dzieci wspaniałe.
Kasiad kojarzy mi sie wierszyk jak patrze na Oliwke na zdjęciu ze stołem: "mam dwa latka, dwa i pół, sięgam brodą ponad stół....." Niesamowita doroślaczka...:tak::tak:
 
Nuśka to prawda łobuz z niego nie samowity,ale taki kochany łobuzek i pocieszny.Z Julci też pannica śliczna.
A Zosieńka jaka już duża i śliczna.Tylko podziwiać te nasze dzieciaczki.
 
reklama
Do góry