reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Galeria Zdjec Naszych Pociech

reklama
Kasiad ciekawe czy tatuś Milenki też będzie taki wyrozumiały jak się mała do jego kolekcji dobierze (ma ponad 400) :rofl2: tez ma poukładane alfabetycznie.... a leżą na wysokich stojakach, wystarczy jeden ruch i wszystko frrruuuuuuuuuu... pooooleeciiii... hehehehe :-D
 
A tu zdjęcia ze spacerku:


To zdjęcie pod tytułem:" Mamo, sprawdzę czy masz wszy??"


No i Stach na huśtawce:
 
Patch i co znalazł coś ;-) Oli też mi we włosach notorycznie buszuje :tak: Włosy ją fascynują.

Zdjęcia śliczne. Stach taki duży na nich się wydaje. Super zdjęcie pierwsze z fruwającym Stachem :-D
 
Kasiad, na szczęście nie znalazł:-D:-D A co do tego, że Stach wydaje się być duży, to On chyba po prostu jest duży... Wczoraj byłam z siostrą u fryzjera i wzięłam Stacha, no i trzymam Go na kolanach, a pani fryzjer do mnie: "Niech Go pani puści, pobiega tu sobie", a ja, że On jeszcze nie potrafi, a Ona, że co się stało, chory?? A ja, że On ma pół roczku i dopiero staje, ale była w szoku:-D:-D:-D:-):-)
 
Hehe, no widzisz. Jak mówię ludziom ile Oliwka ma miesięcy to też są w szoku. Mam sąsiadkę, która wozi w wózku dziewczynkę niewiele większą od Oliwki, myślałam, że ma tak może z 8 miesięcy. A ona okazało się, że ma juz rok skończony. Obie dziewczynku obok siebie wyglądają jakby były w tym samym niemalże wieku.
 
reklama
Do góry