reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Galeria styczniowych Skarbeńków :)

Sel, Pyza urocza. Zawsze mnie zachwyca!
Achanika, widzę, że Hania już chodzi. :-)
Jola.24, Oluś się wkomponował w matę jak partyzant. :-)
 
reklama
Sel z Alicji śliczniutka pyza:-D

Paulina - Adaś rewelacyjny, dobry pomysł z tym konkursem;-)

a u nas chyba pan ozzi się spodobał


P01-06-10_11.38[01].jpg
 
Jolcia oczy po tacie chyba przynajmniej tak tesciowka mowila :p ja mam bardziej okragle.
Paulinaa Reklama Hippa super trzymam kciuki za wygrana. Fucker tez boski ciekawe skad sie nauczyl :)
Wiw sliczny szkrab!
 
Sel z Alicji śliczniutka pyza:-D

Paulina - Adaś rewelacyjny, dobry pomysł z tym konkursem;-)

a u nas chyba pan ozzi się spodobał
mmm przystojniaczek mały:-)
Adaśko Na pierwszym zdj. Nie wiem skąd się nauczył ale pokazuje fucketa :szok::szok::szok::szok:

:-D:-D:-D

Pozostałe to frajda trzymania samodzielnie produktów:-) Hippa
haha ten facken jest super Alankowi też się niekiedy "uda" zrobić np.ostatnuio jak pił mleczko to tak trzymał cycusia że facken się pojawił:-Di jaki rozesmiany słodziaczek z niego:-)
moja mala osobista PYZA :)
oj te oczy są bossskie mmm:-)
Dziewczyny ,dzieciaki są super.Bardzo się zmieniły na buźkach.Teraz juz widac ich osobistą urodę,bo tak to maluszki podobne do siebie.Zawsze jak tu zaglądam to się rozklejam a czasmi zazdroszczę (ale nie w złym sensie)
A to mój gagulec.


Oj! coś nie wyjszło..ale to nic nie bedę już poprawiać.
jaki duży pulpecik i takze słodko się uśmiecha:-)
 
:) moja kochana iskiereczka:) piekne sa wszystkie dzieciaczki bez wyjatkow:) moja Hania zaliczyla juz pierwsza kapiel na basenie -byla dzielna 20 min... polecam wszystkim-swietna sprawa...niestety mam tylko filmik -zdjec niemam
 

Załączniki

  • DSC01237.jpg
    DSC01237.jpg
    23,9 KB · Wyświetleń: 53
reklama
Do góry