reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Galeria styczniowych Skarbeńków :)

reklama
Dzieki dziewczynki za komplementy, Olek wsciekly bo benek mu konkurencje robi:-D:-D

Kaja,Labambachlopaki maja jak w banku przejazdzke:tak:

macy wole nie ryzykowac bo pewnie dowiozlby mnie do pierwszego pastwiska owiec a potem to juz w pole. Kilka razy wam pisalam jak go w 9-tym miesiacu ciazy po pola ch ganialam w koszuli nocnej:zawstydzona/y:

Jola piękne psisko, ja mam hodowlę husky syberyjskich, ale mąż mnie na nowofunlanda namawia. Bałam się, że to za duży pies do dzieci, a u nas widać że dzidziuś i psiak zaprzyjaźnieni;-)

Mialam okazje dosc dlugo ie opiekowa niufkiem (uczka) przekochana, nie wyobrazam sobie ze moglaby cos diecku zrobic a jej przywiazanie do ludzi bezcenne takze polecam:tak:

Malwina18 super foto, moj pewnie darlby sie jakbym go tam wsadzila:-D:-D
 
Dsc06613a.jpgDsc06600a.jpgpodczas cwiczen :)

Dsc06590a.jpg
spimy z Panem Zaba :)
Dsc06520a.jpg
 
Ostatnia edycja:
podczas cwiczen :)


spimy z Panem Zaba :)
słodkości:-)
Agata i jej ulubiona zabawka - kolorowy balon siostry:tak:
no i siostry:-) chociaz miny robia podobne:-p
ślicznie dziewczynki:-)z balonem superowe:-D
A tu my podczas codziennej pogawedki
Zobacz załącznik 240568

I jedno z serii nie zaczynaj bo ciebie tez ugryze
Zobacz załącznik 240569


Edit: dziwuszki, Olus pyta ktora na benku chce pojezdzic, czworka ie zmiesci na jeden rzut:):)
JOLA za każdym razem jak oglądam fotki z piesiem to jestem w szoku że on taki wielgachny:szok::-Dpiękny jest a synek śliczny:-)
a to zdjęcie z weekendu

Zuzia w paszczy dinozaura:-)Zobacz załącznik 240629
bosssskie:-D
 
reklama
Dormark - Mija cudnie podnosi głowke i trzyma się oparta na ramionka, brawo zuch dziewczyna i chciałam napisać, że jest śliczna
 
Do góry