reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Galeria styczniowych Skarbeńków :)

i oby dwie takie śliczne no nie:-p
ale wiesz co faktycznie coś w tym jest
tylko, że tak patrze to my jesteśmy trochę podobne do siebie tak mi się wydaję :tak:
 
Ostatnia edycja:
reklama
Pumpkin, Nadineczka, a może Wy jakaś rodzina jesteście?!
Rzeczywiście podobne ;) hihi i nawet imiona maja takie same ;D

Wszystkie Styczniowe Bobaski cud, miód, normalnie palce lizać!! Śliczności!!

I ja pokaże mojego Adaśka, bo wiele z Was daaawno Go nie widziało... <wstydniś> ;)

Adaś i kuzynki


Tak już potrafię pływać ;)



Dwa cudowne zdjęcia mojego Skarba ;D




I moje ulubione ;D;D;D :*
 
Moje sloneczko za 8 dni skonczy 3 miesiace:) pozdrawiam
 

Załączniki

  • Hanulek 2..jpeg
    Hanulek 2..jpeg
    27,6 KB · Wyświetleń: 45
  • Hanulek..jpeg
    Hanulek..jpeg
    44,7 KB · Wyświetleń: 53
Adaś to prawdziwy pływaczek już! Śliczne zdjęcia, szczególnie na tym ostatnim prezentuje się bosko - taka niewinna minka :) Poza tym widać, że cycuś służy bo policzki jak u chomiczka :)
Haneczka to już duża panna. Urocza!
 
Sliczne te nasze malestwa , popatrzcie jak ten czas leci , jeszcze niedawno wklejalysmy zdiecia z Usg a to juz co niekture zabki dostaja.
 
reklama
słodzinka:-)
Moje sloneczko za 8 dni skonczy 3 miesiace:) pozdrawiam
jak fajniuchno ubrana:-)śliczna:-)
I ja pokaże mojego Adaśka, bo wiele z Was daaawno Go nie widziało... <wstydniś> ;)

Adaś i kuzynki


Tak już potrafię pływać ;)



Dwa cudowne zdjęcia mojego Skarba ;D




I moje ulubione ;D;D;D :*
słodki pulpecik:-)oj tak to ostatnie jest piękne:tak:
słodko lulamy:-)

te bezzebne usmiechy sa najcenniejsze! a i widok spiacego slodko dziecka najpiekniejszy!
moj M wczoraj zrobil takie dwie fotki jak dzis zobaczylam to padlam. Normalnie mamy lesnego chochlika w domku :)
hehe rozbawiłaś mnie tym chochlikiem:-Dśliczniutka:tak:
 
Do góry