reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Galeria styczniowych Skarbeńków :)

reklama
Moje dzieciątko :))
słodko się uśmiecha:-)
ale słodziaki te maluchy!
pozdrawiamy z londynu!
oczy ma boskie:-)
najpiękniejsze dzieciolki na świecie to styczniowe dzieciolki margines grudzień-luty ;-)


a tu znowu my:

tylko żeby mnie o nic nie oskarżyli, że półnagie dziecko daje :zawstydzona/y:

z mamusią najukochańszą czyli ze mną jak by ktoś pytał :-p



no i tu też my :tak:
ślicznie wyglądacie razem:-)i ta główka super mój już też zaczyna ale dalej tak leniwie:-pspryciaż woli już do siadania wstawać:-D
Ale szybko rosną te dzieciaczki:) Dodaję uśmiechy od Bubusia:-)
słodka pyzunia:-)
To i my sie przypomnimy, poniewaz zmiana mieszkania zajeła nam troszke czasu i podlaczenie internetu rozniez a troszke sie zmieniłysmy :) Pierwsze usmiechy uchwycone aparatem
Z mamusią
Faga z makiem
w nosidełku
najlepiej u mamy
ślicznie wyglądacie a córcia urosła duużo:-)
 
A to My :)
 

Załączniki

  • DSCN4001..jpg
    DSCN4001..jpg
    19 KB · Wyświetleń: 51
te bezzebne usmiechy sa najcenniejsze! a i widok spiacego slodko dziecka najpiekniejszy!
moj M wczoraj zrobil takie dwie fotki jak dzis zobaczylam to padlam. Normalnie mamy lesnego chochlika w domku :)24605_1380159708385&.jpg
24605_1380159748386&.jpg
 
ja najbardziej lubię jak śpi jest taka kochana i mama ma trochę wolnego tak jak teraz chociaż już trochę długo lulcia hmm jak ją trochę pomęczę bo kurde w nocy będzie rządzić.
 
reklama
Wszystkie bobaski śliczne!
Nadineczka - Ja nie mogę się napatrzeć na Twoją Polcię...taka podobna do mojej. :)
 
Do góry