reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Galeria styczniowych Skarbeńków :)

reklama
Dzięki dziewczyny, chyba mi brzusio trochę urósł od ostatnich fotek :)
a widzicie tam w tle za drzwiami, jest ta tapeta co na wątku wystrój pokoiku, pisałam, że jest w gwiazdki a one świecą po zgaszeniu światła i właśnie przy tej ścianie będzie stało łóżeczko Cyprianka- tylko bliżej okna :)

edit:
a jak myślicie, jeszcze nie jest nisko brzusio co?
 
Ostatnia edycja:
Dzięki dziewczyny, chyba mi brzusio trochę urósł od ostatnich fotek :)
a widzicie tam w tle za drzwiami, jest ta tapeta co na wątku wystrój pokoiku, pisałam, że jest w gwiazdki a one świecą po zgaszeniu światła i właśnie przy tej ścianie będzie stało łóżeczko Cyprianka- tylko bliżej okna :)

edit:
a jak myślicie, jeszcze nie jest nisko brzusio co?

A faktycznie widac tapetke:)
A brzuszek na fotkach jest wysoko, ale to nie ma reguly czytalam ze u niektorych kobiet wcale sie nie obniza przed porodem na 2-3 tyg tylko na pare godzin, wiec sie nie nastawiaj zbytnio ze sie na pewno obnizy:))
 
golanda ja się nie nastawiam na obniżenie ale szczerze świadomość że jest wysoko pozwala mi trwać przy myśli, że uda mi się wytrzymać do 38tc jak chce mój lekarz....
choć chyba faktycznie w pierwszej ciąży mnie się nie obniżył.
 
W poniedziałek zaczynamy z Hania 34 tydz:)
 

Załączniki

  • 021220091046.jpg
    021220091046.jpg
    38,5 KB · Wyświetleń: 59
golanda ja się nie nastawiam na obniżenie ale szczerze świadomość że jest wysoko pozwala mi trwać przy myśli, że uda mi się wytrzymać do 38tc jak chce mój lekarz....
choć chyba faktycznie w pierwszej ciąży mnie się nie obniżył.

Klara ja mysle ze na pewno wytrzymasz do planowanego terminu cc.

W poniedziałek zaczynamy z Hania 34 tydz:)

achanika super brzusio:tak:
 
reklama
Do góry