reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Galeria styczniowych Skarbeńków :)

reklama
Dziewczyny - urocze wszystkie brzuszki !

Golanda, jak reakcja polonej na Twoj brzuszek ? :)

Ja mam w pasie 92 cm, przytylam w sumie 9 kg. Mam nowe fotki, musze jakas wstawic niedlugo.


Sylwkasz polozna popatrzyla na moj brzuch i stwierdzila ze to zapewne straszne malenstwo bedzie:( nie chcialam nic mowic ze lekarka twierdzi ze rozmiar brzucha nie ma znaczenia, no bo z polozna sie sprzeczac nie bede:tak:
A no i powiedziala zebym sie chociaz z urodzeniem wstryzmala do 16grudnia, zeby mała nabrała masy, ale mi sie wydaje ze jak w 32tyg miala prawie 1900 to nie tak mało:zawstydzona/y:
Wymiary mamy podobne, ale ja mam juz +10 kg, a w pasie rano przed sniadaniem 89 w porywach do 91 w najszerszym punkcie:)

To ja wam pokażę co wyrabia moja dzidzia

Kruszynka piekny mini brzuszek!

kruszynka Nick adekwatny do rozmarów Twojego brzuszka :tak::laugh2:

zgadzam sie z Tysiolkiem:)
 
Dziewczynki wszystkie brzuszki urocze!
To my w 34 tyg
 

Załączniki

  • bez tytułu.jpg
    bez tytułu.jpg
    9,9 KB · Wyświetleń: 58
  • n.jpg
    n.jpg
    14,3 KB · Wyświetleń: 60
nooooo Justyś powiem Ci że kawał brzucholka masz - oczywiście ślicznego brzucholka :tak:

kurcze tak o tych obwodach mówice - musze znalexc jutro rano miarkę i się zmierzyć - tylko żebym szoku nie doznała :happy:
 
Kruszynka Dzidzia Ci gabryśkę przesłoniła ;-):-p:-D
Justyś Ty jesteś pewna, że tam tylko jedno maleństwo się ukrywa?;-) Dużego bagażu się dochowałaś ;-):-)
 
Dziewczynki wszystkie brzuszki urocze!
To my w 34 tyg
:szok:jaki biggggg:-)super ma mieszkanko synek:-)
To ja wam pokażę co wyrabia moja dzidzia
słodki zgrabniusi brzucholek:-)

Ja mam taki w sam raz brzusio też nie taki duży bo na wysokości pępka mam 105 cm:-)i coś czuje że synkowi jest ciasno bo jak zacznie się prężyć to aż niekiedy skórka tak koli i jeszcze jak mi w bokach się Alanuś rozciąga mmm:baffled:no ale niech sie rozciąga silny chłopaczek:-)
 
reklama
Do góry