reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Galeria styczniowych Skarbeńków :)

Labamba switne fotki z trojwymiaru
Agbar super zdątko:)

Achanika słodkie fotki, ale chyba wbrew pozorom najmniej widac na tym ostatnim z 3D, co by sie wydawalo ze powinno byc odwrotnie
 
reklama
Golanda- no te 3D nam nie wyszlo bo mialam malo wody owodniowej i bedziemy jeszcze raz robic ale te zdjecie tez wzielam na pamiatke:) mam wypic 2l wody w dzien wizyty i powiedziala ze powinno wyjsc ladniej...no zobaczymy- wizyte mam 19 listopada juz sie nie moge doczekac:)
 
Labamba ale śliczny facecik:tak: Jej jak ja bym chciała podejrzeć moją malutką :tak: Cały czas wyobrażam sobie jak wygląda:tak:ale nie będę robić badania tylko dla fotki:-)
 
hej dziewczynki . oto moja Violka w końcówce 31tc, waga-2kg i 38cm;-)

Violka 09.11.JPG | | Fotki, Zdjęcia, Obrazki Fotosik.pl

Cudne dzieciaczki:tak: i brzusie też:-) To my dzisiaj:laugh2:

To i ja cos wkleje:-)

Wielka Stopa;-):-D

A to mój pierniczek:-)

tu moje malenstwo -pierwsza fotka z 14 tyg a druga z 25:) i z 20 fotka 3D

słodkie dzieciaczki stópka i brzuszek:-)
 
Super wyglądasz:tak::tak:a brzusio jaki zgrabny

SercaDwa wyglądasz rewelecyjnie;-)
Dziękuje dziewczyny:-D
Wydaje mi się ,że mam strasznie duży brzuch jak na 28 tydz .Na wysokości pępka mam 105 cm.Jest mi juz troszkę ciężko a to dopiero początek 3 trymestru:eek::eek::eek:
Anulka Ty miałas mniejszy chyba nawet juz 32 tygodniu
Kruszynka to juz w ogóle ma malutki zgrabny brzuszek
 
Ostatnia edycja:
reklama
Dziękuje dziewczyny:-D
Wydaje mi się ,że mam strasznie duży brzuch jak na 28 tydz .Na wysokości pępka mam 105 cm.Jest mi juz troszkę ciężko a to dopiero początek 3 trymestru:eek::eek::eek:
Anulka Ty miałas mniejszy chyba nawet juz 32 tygodniu
Kruszynka to juz w ogóle ma malutki zgrabny brzuszek


Serca Dwa masz super zgrabny brzuszek!
A to ze 105cm to tylko sie cieszyc!Przynajmniej widac ze w ciazy jestes!
Ja zaczynam 33tydz i mam nadal 89cm.
 
Do góry