reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Galeria styczniowych Skarbeńków :)

hej Kobitki, faktycznie kazdy ma inaczej z tym rosnieciem, jedni maja sukcesywnie wiekszy, a niektórzy do 20 tyg niby nic, a potem banka z dnia na dzien.Jedna znajoma do konca 5 mies nic a potem 30 kg w ostatnie 4 mies, masakra.
Nio my Agagsm mamy bardzo bliskie sobie terminy, dlatego pytalam gdzie rodzisz, bo mozemy sie spotkac na porodówce:)
hehe, w koncu swiat jest mały:)
A moj brzuszek faktycznie zaczal rosnac tak ze 2tyg temu wiec mysle ze za kolejne 2 to juz bedzie cos widac, tymbardziej ze + 4kg nie wzielo sie z powietrza.
A naleze do srednich z budowy (168cm wzr.i 55,5 kg przed ciaza)wiec zobaczymy jak to sie rozwinie:)
Agagsm Twoj brzuszek nie jest zbytnio wiekszy niz mój i za pewne tez znajomi Ci mowią ze jeszcze nie wiele widac, bo te zmiany to są głównie widoczne dla nas i chyba najlepiej je widac po ubraniach:):happy2:
No w normalnych luźniejszych ciuchach to nie widać za bardzo, ale jak założe coś odcinanego pod biustem to wtedy coś widać i sie cieszę, choć miejsca i tak mi nie ustępują za bardzo:baffled: Ale myślę, że jeszcze z 2 tyg. i z moim obecnym apetytem będzie uuuu taki brzucho wielki:-D Sama jestem ciekawa ile przytylam, bo dotąd tylko w dół mi waga działała, ale dopiero od 2-3 tyg. zjadłabym konia z kopytami,a wcześniej nie za bardzo, więc na pewno nadrabiam;-)No widzę, że styczniówki z BB to głównie Żelazną w Wawie obstawiają, więc ciekawe kto z kim się spotka na porodówce hehe:-):-D
 
reklama
Agagsm i Uryssa widze ze mamy podobne terminy:)
Wklejam fotke ze swojego poczatku 20 tyg:)

Zdjecie dzisiejsze po sniadanku:


hmm wczoraj wieczorem byl wiekszy..:)

ja ma tak samo, rano mniejszy, wieczorem wieeelkiii :-D az mnie skórą ciągnie i swędzi :-p
ciekawe jak to z tymi terminami - urodzimy tego samego dnia czy nie? :-D hehe

Dzięki kobitki za wszystkie miłe slowa:-)

Uryssa: szczuplutka jesteś, bo u mnie to kawałek ciałka jest:tak:Mój brzusio rano bez śniadanka to może tak jak twój wyglada, lekko odstaje, ale jak juz zjem obiadek, to tak jak na zdjęciu z wczoraj, od razu okrąglutki się robi:zawstydzona/y:
.

ja mam tak samo, normalne ;-) czasami wieczorem tak mi wywala że ciężko złapać oddech

Ja mam to samo-wieczorem brzuszek jest ogromny...

rano - 3 miesiąc, wieczorem - 7my :-D
 
W pierwszej ciąży też brzuszek wieczorami był wielgaśny, także teraz mnie już to nie dziwi, ale plus mój tłuszczyk na brzuszku to razem 7 m-c.
 
zAgatka i Agagsm a zamierzacie chodzic do szkoly rodenia na Zelanej?
Ja się zapisałam do szkoły rodzenia Magdy Witkiewicz, bo moja położna ma tam zajęcia i mówi, że dzięki temu sie poznamy i będzie nam łatwiej współpracowac przy porodzie - szkoła jest akredytowana przy Żelaznej jako jedna z kilkunastu. A ty golanda gdzie się wybierasz do szkoły rodzenia?
 
reklama
Dziewuszki śliczne wszystkie brzuszki;-):-D
zAgatka i Agagsm a zamierzacie chodzic do szkoly rodenia na Zelanej?
Golanda ja już wiem jak wygląda poród i opieka nad maluszkiem także szkoda mi czasu:tak:

Brzuchal z dzisiejszego ranka






Dołączam portret, bo filmu nie umiem.

Piękne maleństwo i słodkie mieszkanko;-)
 
Do góry