reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Galeria styczniowych Skarbeńków :)

Brzuchal z dzisiejszego ranka






Dołączam portret, bo filmu nie umiem.


Piekny ciazowy brzuszek!
O fotosik dzidzi, widac caly zarys buzi synusia!:) Ale fajoskie!


Agagsm ja bede chodzic do Zosienki na zelaznej od polowy wrzesnia.Tam podobno prowadza zajecia wszystkie polozne z zelaznej na zmiane. A jesli chodzi o Witkiewicz to chcialam zeby ona byla moja polozna, ale niestety powiedziala ze raczej nie bedzie dostepna na przelomie grudniowo-styczniowym.
 
Ostatnia edycja:
reklama
zAgatka co do szkoly rodzenia, to pewnie kazdy ma inne podejscie, ja chce, ale znam sporo ciezarnych kolezanek, ktore nie chodzily, a co gorsza doswiadczenia nie mialy takiego jak Ty , po prostu nie czuły potrzeby:
 
Ostatnia edycja:
zAgatka co do szkoly rodzenia, to pewnie kazdy ma inne podejscie, ja chce, ale znam sporo ciezarnych kolezanek, ktore nie chodzily, a co gorsza doswiadczenia nie mialy takiego jak Ty , po prostu nie czuły potrzeby:

Wiesz kiedyś wogóle takie szkoły nie istniały i kobiety rodziły dzieci. A ja prostu nie miałabym na to czasu, a teraz również możliwości bo muszę leżeć. Myślę, że wogóle nie jest to niezbędne, jesteśmy kobietami po to by być mamami i tragedii żadnej w tym nie ma jeśli któraś nie czuje potrzeby wzięcia udziału w takich zajęciach:tak:
 
Brzuchal z dzisiejszego ranka







Dołączam portret, bo filmu nie umiem.



No proszę jaki przystojniak :-) super jest zobaczyć swoje dziecko, zwłaszcza, kiedy trzeba czekać z niecierpliwością na każde następne USG.

Pytałam wczoraj panią doktor od czego zależy wielkość brzucha. Powiedziałą, że od indywidualnych predyspozycji i oni (lekarze) badają wielkość dna macicy i to daje im pogląd, czy brzuch jest w porządku czy nie, i dlatego taka różnorodność wśród nas :-D
 
Wiesz kiedyś wogóle takie szkoły nie istniały i kobiety rodziły dzieci. A ja prostu nie miałabym na to czasu, a teraz również możliwości bo muszę leżeć. Myślę, że wogóle nie jest to niezbędne, jesteśmy kobietami po to by być mamami i tragedii żadnej w tym nie ma jeśli któraś nie czuje potrzeby wzięcia udziału w takich zajęciach:tak:

Pewnie co kto lubi:):-)
 
Brzuchal z dzisiejszego ranka






Dołączam portret, bo filmu nie umiem.


Ale cudny widoczek:-)ja juz sie nie moge doczekac kiedy zobacze swojego syna.


zAgatka co do szkoly rodzenia, to pewnie kazdy ma inne podejscie, ja chce, ale znam sporo ciezarnych kolezanek, ktore nie chodzily, a co gorsza doswiadczenia nie mialy takiego jak Ty , po prostu nie czuły potrzeby:

Mi nie byla wogóle potrzebna,nawet sie nie zastanawialam na szkola rodzenia,teraz to juz tym bardziej:-)
 
reklama
Z tego co wiem, w niektórych szpitalach wymagają do porodu rodzinnego zaliczonej szkoły rodzenia.
Szczerze mówiąc pierwsze słyszę, czyli te szpitale wogóle nie przyjmują kobiet z ciążą zagrożoną - bo takie kobitki na pewno nie biorą udziału w zajęciach. Nie zdecydowałabym się w taki razie tam rodzic skoro oni zajmują się tylko tym co łatwe szybkie i przyjemne;-). Ja poprzednią ciążę przeleżałam na patologi i też nie brałam udziału w szkole rodzenia i właściwie nie odczułam z tego powodu jakiejkolwiek dyskryminacji.:tak:
 
Do góry