reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Galeria styczniowych Skarbeńków :)

Mi mowia ze wygladam jakbym sie najadla..ale ciazy nie widac..w sumie w pierwszym trymestrze wschudlam 1kg a teraz przytylam juz 1kg wiec jestem na 0 jak narazie. a ja mam blizniaki!no ale jak mnie wywali pewnie to bedzie masakra:szok:
golanda - teraz moj brzuszek wydlada z boku prawie jak Twoj..
 
Ostatnia edycja:
reklama

to z dziś ;) wieczorem jest jeszcze większy ;) przytyło mi się już 5 kg.
w sobotę miałam pierwsze usg, ale dopiero w piątek bd miała zdjęcie. Ale widziałam serduszko, nosek, kręgosłup, coś pięknego ;) i ma już 7,5 cm ;).
 
Dziewczyny, jak to jest, czy jak juz brzuchal wyskoczy troche, to niektore z Was naprawde nie maja zadnych kilogramow do przodu? bo jest to dla mnie dziwne;-)
no czasem tak jest, i czasem tak ze na poczatek chudniesz a potem stopniowo przybierasz na wadze ja juz jestem +2 :-D
Nie martw sie mi tez sie pytaja gdzie ta ciaza, przyjdzie i na nas czas:):-)
Ja po sniadanku wyglądam tak:
Ja widze roznice duza w porównaniu z tym jak wygladalam przed ciaza, ale nikt inny jakos tego nie widzi.


acha i nadal +3,5 kg
no ale widac juz zaokraglony brzusio :tak:

to z dziś ;) wieczorem jest jeszcze większy ;) przytyło mi się już 5 kg.
w sobotę miałam pierwsze usg, ale dopiero w piątek bd miała zdjęcie. Ale widziałam serduszko, nosek, kręgosłup, coś pięknego ;) i ma już 7,5 cm ;).
no i sliczny brzusio
fajnie ze widzialas dzidzie :tak:
 
reklama
Do góry