reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Galeria styczniowych Skarbeńków :)

Pasibrzuch widze że ozzi też ciut za iężki jeszcze??? Śliczna
paulina super sprawa taki hamak:)
SercaDwa ty sie nam tu płaskim brzuchem nie chwal bo zazdrościć będziemy, Mati uroczy
 
reklama
Paulina, ale zazdroszczę. Ja już mówię, że chyba kupię zielony dywan, pootwieram okna na oścież, postawię basenik z wodą i będę udawała, że na dworze jesteśmy... Żebyśmy chociaż balkon mieli, a tu dupa blada, nie mam gdzie się z dzieckiem na dworze rozłożyć.

SercaDwa, faktycznie klopsik :-)

My się wczoraj nie zważyłyśmy :-( Już rozebrałam małą, pielęgniarki rozłożyły nam na wadze ręczniczki a tu baterie w wadze siadły (no chyba, że mała TAK ciężka jest :-p;-))
 
no wiesz co do chrupek to różnie mówią ale najczęściej jest teoria (teraz w tych czasach) że jeszcze NIE ale ja szybciej jestem ze wszystkim:tak: myśmy już jadły za swoich młodych a nawet bardzo młodych lat:tak:
Polcia dopiero 2 raz wcina.
 
Zobacz załącznik 255047 Trynda znalazła w szufladzie i zmierzyła ale faken nie w taki upałos:-)
Zobacz załącznik 255046 Ty kolo masz problem no masz?? No pokaż jak oko zamykasz pokaż frajerze:happy2: Patrz ja już zamknęłam:-)

Nadineczka no co ci będę komentować moją Bunię. Jest cuuuudowna. Ale jak zobaczyłam ją z chrupkiem to:-D:-D:-D No ja raz dałam chrupa alem taka wystrachana byłam że się zadławi albio cuś:sorry2:
 
reklama
Jola toż mi toz ust wyjęłaś....:-D:-D:-D Bliźniaczki super!!!

Agniecha co do chrupek mnie lekarka powiedziała że mogę C dawać jak sobie rozpuszcza i już....Wcześniej na forum nikt mi na zadane pytanie nie odpowiedział :no: a Nadia wręcz szok przeżyła widząc C na focie z chrupką w buzi....:cool::cool::cool:
 
Do góry