reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Galeria styczniowych Skarbeńków :)

Nadineczka, foto z flachą super.
Morka, właśnie chciałam napisać, że coś dawno Buni nie było. Uwielbiam jej zdjęcia. Jest cudowna. Po kim ona ma takie śliczne oczka. A Twoje opisy zawsze doprowadzają mnie do łez. To drugie zdjęcie bezbłędne. :-D
 
reklama
Nadineczka - Polcia z fachą super ale te oczy są przepiękne, nieźle się wessałą chy ba w rączkę:-D? Cudowności

Morka -Bunia też na te oczy będzie serca łamać, komentarze rozbrajające i z zacięciem jak na kobietę z charakterem przystało:)):-D w tych uszkach to słodkości:)))

... ale duże te dziewczynki, w sam raz dla mojego Kostka bo chyba jest w ich rozmiarze a raczej już je przeskoczył:))):szok:
 
krab1.jpgkrab4.jpgkrab1.jpgkrab2.jpgWy chrupki a Kostek owoce morza preferuje.... tu z krabemkrab5.jpg
 

Załączniki

  • krab6.jpg
    krab6.jpg
    18,1 KB · Wyświetleń: 27
No ja raz dałam chrupa alem taka wystrachana byłam że się zadławi albio cuś:sorry2:

ta druga fota to jak z filmu w samo południe:-) super
ja dalej się boję pilnuje jej cały czas z chrupem jak jest a to zciapciane odrywam.

a Nadia wręcz szok przeżyła widząc C na focie z chrupką w buzi....:cool::cool::cool:
:-p:-p:-p

Nadineczka - Polcia z fachą super ale te oczy są przepiękne, nieźle się wessałą chy ba w rączkę:-D? Cudowności
to nie rączka:zawstydzona/y:

Malwina ale ciekawa świata :-)
Wiw każdy ma swoje upodobania kulinarne:-)
 
Ej, nie za dobrze Zuzi na trawce? ;-)
Kostek wojownik ;-)
Bunia i Polcia wymiatają, lepiej żeby się nie spotkały, bo Armageddon będzie :-D
 
Przepraszam że tak masowo skomentuje ale tak to jest jak sie nie ma pare dni i tyyyle tego jest:zawstydzona/y:

Śliczne kobitki i faceciki cud miód i malina wszystkie do wycałowania i duuuuuze te nasze skarby:-)

Co do chrupek i ja się przyznam ze dałam z 3 razy(kurcze az tak dużo)flipsa bo tak patrzyło a Dominiś sobie zajadał i małemu chciał dać to ja na spróbowanie:zawstydzona/y:ale Alanek ślicznie sobie susa nie "gryzie" nie łamie tylko susa ze się rozpływa:tak:i oczywiście pilnowałam:tak:i powiem ze Alankowi baaardzo się to podoba jak mu zabieram niewysusane resztki to ryyyk:baffled:
 
reklama
Do góry