reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Galeria styczniowych Skarbeńków :)

reklama
Mati niezły przystojniak, a jakie poważne spojrzenie! :)
Za to Adaś wesoły chłopak. :)

Zuzia z mamusią ślicznie razem wyglądacie. :)

A my mamy tu małe zaległości, to nadrabiamy:

Z chrzcin (17 kwietnia):


A tu zjadamy grzechotkę (10 maja):


Bo wszyscy wiedzą, że miejsce pieluszki jest na głowie:


I na tym na razie skończę, bo ktoś się domaga mojej uwagi, a wyrodna matka przy kompie siedzi!
 
Ostatnia edycja:
Adaś
 

Załączniki

  • ciachoooo.jpg
    ciachoooo.jpg
    25,6 KB · Wyświetleń: 28
Mati niezły przystojniak, a jakie poważne spojrzenie! :)
Za to Adaś wesoły chłopak. :)

Zuzia z mamusią ślicznie razem wyglądacie. :)

A my mamy tu małe zaległości, to nadrabiamy:

Z chrzcin (17 kwietnia):


A tu zjadamy grzechotkę (10 maja):


Bo wszyscy wiedzą, że miejsce pieluszki jest na głowie:


I na tym na razie skończę, bo ktoś się domaga mojej uwagi, a wyrodna matka przy kompie siedzi!

Marysia jest śliczna :) szczególnie piękne to zdjęcie w tej białej sukieniusi, cudo

wogóle wszystkie te nasze styczniowe dzieciaki są super, faceci tacy przystojni, a kobitki takie ładne :)
 
Malwina ale z Zuzi panienka , na tym zdjęciu wygląda jakby miała 2 latka:)) ślicznota

Morka samych radość i uśmiechów dla Buni z okazji miesięcznicy:-D
 
Takie zdjątko chciałam sobie w suwaczku a go nie widać:-( Wgrałam było widać a teraz jak suwaczku ni ma. Czemu?:confused: Teraz juz wiem że ona ma włosy mego męża:tak: Będą loki:-)
 
Ojej, Bunia jaka panienka już! Jak laleczka:) I ślicznie włoski się kręcą.

A z Adasia rzeczywiście ciacho :D A minkę ma taką, jakby wiedział, co napisane na koszulce. ;)
 
reklama
Do góry