reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Galeria styczniowych Skarbeńków :)

Kurde też bym Wam pokazała mój brzuszek, ale jest tak zmasakrowany po pierwszej ciąży, że aż wstyd coś takiego zamieszczać no i strayć dziewczyny które po raz pierwszy są w ciąży ;-)



kobitko ty siętu nie przejmuj to normalne że po ciąży brzuszek jest inny i normalne że dostaje się rozstępy itp.są oczywiście takie dziewczyny gdzie brzuszki mają super po porodzie ale powiem ci ze to w miejszej grupie ogólnie każdy wie jak brzuszek może wyglądać po porodzie no a ty kochana masz 5 miesięczną córeczke gdzie jesteś praktycznie ledwo co po porodzie i normalne że brzuszek nie będzie od razu od tak se elegancki;-)
 
reklama
kobitko ty siętu nie przejmuj to normalne że po ciąży brzuszek jest inny i normalne że dostaje się rozstępy itp.są oczywiście takie dziewczyny gdzie brzuszki mają super po porodzie ale powiem ci ze to w miejszej grupie ogólnie każdy wie jak brzuszek może wyglądać po porodzie no a ty kochana masz 5 miesięczną córeczke gdzie jesteś praktycznie ledwo co po porodzie i normalne że brzuszek nie będzie od razu od tak se elegancki;-)


Dobra sama chciałaś, tylko jak któraś będzie miała koszmary to nie mieć pretensji :-D

A co do rozstępów to teraz ciąży się już nie obawiam, bo nie ma miejsca na nowe :zawstydzona/y: I wyskoczyły na 4-5 tyg przed porodem :dry: A taka byłam szczęśliwa, że nie ma ani jednego, a później z dnia na dzień było ich więcej :dry::dry::dry:

obraz392f.jpg


obraz393.jpg
 
BLACK WIZARD słodko brzusio już się pokazuje:tak:

I tam w kit z rozstępami ja miałam po porodzie flak i tez rozstępy one mi zanikły jak zaczełam nieźle smarować ale co zostało to zostało tylko że ja już prawie 2 lata po porodzie co już jest lepiej ale z początku to nie było fajne i jeszcze rana po cc;-)a też mi tak wyskoczyły miesiąc przed porodem a też już myślałam że mnie ominie a tu patrz pokazały się:sorry2:
 
śliczne brzuszki :tak::tak::tak:
to mój z zeszłej niedzieli :tak:
 

Załączniki

  • brzusio_comment.jpg
    brzusio_comment.jpg
    16,6 KB · Wyświetleń: 41
Oj tak!:)chociaż.. co ja wtedy na siebie założę...:szok::szok:już w większość moich rzeczy się nie mieszczę.... :nerd:
 
wg mnie kobieta po porodzie, a tym bardziej po porodach nie ma prawa nie mieć rozstępów, a jak jeszcze by jej np facet powiedział, że to brzydko wygląda albo coś takiego to bym go chyba zatłukła:angry: są pewne zmiany w naszym ciałku, które muszą być skądś to miejsce na dzidzie musi się wziąć:tak: więc matka ma prawo nie mieć idealnego brzuszka:tak:
 
Ivi ty chudzino :-D brzuszek już się pokazuje śliczności :tak:

BlackWizard brzuszek masz śliczniutki :tak:

ja też mam rozstępy i żyję;-):-D:cool2:
 
reklama
hehehe chudzinka? nieee noszę(nosiłam) 36 ale fakt, zawsze mnie kości miednicy wyprzedzały... dlatego dziwnie mi że brzuszek mi wystaje :szok::-D

właśnie oddałam resztę moich testów ciążowych kupionych na allegro sąsiadce ;-)oby się jej szybko przydały ;-):-)
 
Do góry