reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Galeria styczniowych Skarbeńków :)

reklama
RAny Julek Nadineczka ale Pola jest cudowna!!!
Na kilometr widać ze to dziewojka !!!
Czy ona ma już chlopaka ?? bo ja jej moge załatwić takiego fajnego
Pola & Borys - ludzie jakie kosmiczne połączenie imion ;D hahahha

wiem :-p
z tym chłopakiem jej to będzie ciężko, musisz pogadać z jej tatusiem a on już jej powiedział, że koniec z chłopakami do 27 roku życia tak jak u mamusi :-D:-D:-D będzie gonił ich precz :-)
ale imiona fajnie się zgrały :happy2:
 
śliczny:-)tak patrze na to pierwsze zdjecie i kurka myśle sobie czemu mój tak niepodnosi:sorry2:wiem ze Dominis też nie chciał z początku dopiero póżniej jak miał te 3 miesiące:tak:no ale do siadania to Alus jest pierwszy bo aż się smieje od ucha do ucha jak go ktos za rączki chwyci a on siub podciąga się:-D
to my się przypomnimy






laleczka:-)
 
Roxeen - Bo jest naprawdę śliczny!
Nadineczka - Nasze Polunie chodzą chyba do tego samego fryzjera... :) Super bobasek!
 
Roxeen, na tym ostatnim zdjeciu Boo wyglada jak skora zdjeta z mamy!
Polcia tez podobna do mamy - rzecz jasna swojej ;-)
 
To i my sie przypomnimy, poniewaz zmiana mieszkania zajeła nam troszke czasu i podlaczenie internetu rozniez a troszke sie zmieniłysmy :) Obraz 079..jpg Pierwsze usmiechy uchwycone aparatem
Obraz 036..jpg Z mamusią
Obraz 239..jpg Faga z makiem
Obraz 111..jpg w nosidełku
Obraz 248..jpg najlepiej u mamy
 
reklama
Kruszynka, ale Twoja coreczka jest juz duza. Zmienila sie bardzo. I jaka jest sliczna! Jak mamusia. :-D A gdzie sie przeprowadziliscie? Moze blizej mnie?
 
Do góry