reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Każda z nas wita styczeń z nadzieją i oczekiwaniem. Myślimy o tym, co możemy osiągnąć, co chcemy zmienić, kogo kochamy i za kogo jesteśmy wdzięczne. Ale niektóre z nas mają tylko jedno pragnienie – przetrwać, by nadal być przy swoich bliskich, by nadal być mamą, partnerką, przyjaciółką. Taką osobą jest Iwona. Iwona codziennie walczy o swoje życie. Każda chwila ma dla niej ogromne znaczenie, bo wie, że jej dzieci patrzą na nią z nadzieją, że mama zostanie z nimi. Każda złotówka, każde udostępnienie, każdy gest wsparcia przybliża ją do zwycięstwa. Wejdź na stronę zbiórki, przekaż darowiznę, podziel się informacją. Niech ten Nowy Rok przyniesie szansę na życie. Razem możemy więcej. Razem możemy pomóc. Zrób, co możesz.
reklama

Galeria styczniowych Skarbeńków :)

reklama
GOSIA słodziak i jaki duziuchny :-)
MORKA jaka super minka:-Doj tak dzieciaczki to robia śmieszne minki:-Dja uwielbiam jak Alanek sie rozciąga to takie słodziachne minki robi aż schrupac się chce:-D
 
morka ja nie wiem czy chcę, aby mój uderzył w konkury do takiej wściekłej dzidzi;-)
 
Ostatnia edycja:
Hania:))
 

Załączniki

  • hania1.jpeg
    hania1.jpeg
    22,9 KB · Wyświetleń: 111
  • hania2.jpg
    hania2.jpg
    19,5 KB · Wyświetleń: 119
  • 090120101085.jpg
    090120101085.jpg
    13,7 KB · Wyświetleń: 116
reklama
Do góry