reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Galeria styczniowych Skarbeńków :)

golanda,no Ty chyba sobie żartujesz!!!Ja taki miałam chyba w 3-cim miesiącu...albo już większy...gdzie ta dzidzia się schowała?

:eek:

Golanda, super figura, w życiu bym nie powiedziała, że to ciąża... szczególnie 30 tydzień. Jak duża jest Twoja dzidzia? I jak z wodami? Przepraszam jeśli jestem za bardzo ciekawska :zawstydzona/y:

Pumpkin, nie masz za co przepraszac, powiem Ci szczerze ze sama zaczelam sie obawiac, bo usg ostatnio mialam w 19 tyg wiec juz dawno!!! wtedy bylo ok, dzidzia wazyla ok 450g, ale to kawal czasu minal. Dzidzia fika w brzuchu wiec sie az tak nie obawiam, tylko boje sie ze moze jest strasznie mala:((((((( ilosc wod tez byly ok, a teraz nie mam pojecia.

Golandaale szalejesz kobieto z tym brzuchem;-)sorki ale ja taki to tez mialam ...hehe w 3 mies;-)dla porównania mój brzusio z 28tc+4 dni;-):rofl2:

Betii piekny brzuszek! i co najwazniejsze widac ze zgrabniutki ciazowy!!!!
Mi wlasnie najbardziej brakuje tego ze nie widac ciazy tylo jakbym zjadla 3 kilo grochu!!!

Beti, Golanda, śliczne brzuszki !!!
Jak zaglądałam do wrześniówek, to była tam dziewczyna, która w 9 m-cu miała brzuszek niewiele większy niż Golanda, a urodziła dzidzię prawie 4 kg :-)
Najważniejsze, żeby dzidziusiowi było wygodnie;-)

Jol masz racje male brzuszki maja plusy. Niby mowia ze rozmiar brzuszka nie ma znaczenia i ze dzidzia moze byc nawet duza, ale jak wczoraj bylam na szkole rodzenia i mielismy zajecia z pediatrą i ona sie mnie pyta ktory to tydz. bo mam najmniejszy brzuch z calej grupy i sadzila ze jestem w malej ciazy, a jak jej powiedzialam ze skonczony 29 i leci 30 to sie za glowe zlapala i powiedziala ze taki to powinam miec w 3-4 mies. i zapytala czy na pewno wszystko dobrze, wiec mi stracha napedzila:(((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((

Golanda gdzie Ty chowasz tę dzidzie?:szok:
Kruszynka, maz sie smieje ze w biuscie

Dziekuje Kobitki za mile slowa i pocieszenie!
Wczoraj mialam ktopoty z siecia, ale dzis wszystko nadrabiam:)
 
reklama
Golanda mi się to jakoś normalne wydaje. Mam koleżankę która ślub brała w 8 miesiącu i nikt nie wiedział że w ciąży:tak:a jak urodziła to się sąsiadka z domu obok pytała czyje to dziecko bo dosłownie nic nie było widać do samego końca:tak: Także może taka uroda niektorych brzuszków, ważne że dzidzia fika i ma się dobrze może woli małe mieszkanko:-)
 
Golanda, nie taka mała ta Twoja dzidzia ;-) Moja w 22 tyg miała 370 gram :shocked2:... kolejne 'ważenie' na usg za 2 tyg, więc zobaczymy ... też się nie martwię, bo coraz mocniej czuję, że siły i energii jej nie brakuje :laugh2:
A propos komentarza tej durnej położnej :wściekła/y: wrzucam Ci linka do wrześniówek ... żebyś nie miała wątpliwości, że rozmiar brzuszka nie ma znaczenia ;-)
https://www.babyboom.pl/forum/wrzes...rzuszki-mamusie-i-bobaski-30272/index127.html
 
Golanda moje dziecko w 22 tygodniu miało 360g

ja się zamartwiasz wejdz na wrześniówki ich galerie z brzuszkami i tam jest gatta83 miała takie mięśnie brzucha ze brzucha do końca to ona nie miała ;-)a urodziła córę powyżej chyba 3500g :tak:
 
Golandaale szalejesz kobieto z tym brzuchem;-)sorki ale ja taki to tez mialam ...hehe w 3 mies;-)
dla porównania mój brzusio z 28tc+4 dni;-):rofl2:


super brzuszek:-)
Kruszynka piekny malutki brzuszek!
Aga 23 takze cudny brzucholek!
Ale faktycznie kazdy jest inny:)

A to moj dzisiejszy z poczatku 30 tyg:)
W ubranku i bez:)


kochana zdrowa dzidzia szaleje dzidzia to co się martiwsz:eek:rozmiar brzuszka nie ma nic do tego ile dzidzia bedzie ważyć:tak:poprostu mieszkanko jest przystosowane do dzidzi a np.te co maja wieksze brzuszki to jest większa macica i poprostu jest tam wiecej tak powiem luzu ale tak samo się rozwijaja dzidzie jak i dzidzie które mają małe mieszkanka:tak:ba powiem cos nawet fajnego;-)te kobitki które maja duuuze brzuszka (przy drugich porodach jest możliwe że łatwiej ale goólnie napisze o porodach piwerwszych)to tam dzidzie sa wyłacznie w brzusiu a co za tym idzie niekiedy we wiekszośi trudniejszy poród a dlatego bo dzidzi ciężej wejść do kanału rodnego a te kobitki co maja miejsze brzuszki to dzidzi szybciej udaje sie "wślizgnąc" do kanału rodnego a za tym łatwiejszy poród:tak:TAK WIĘC SIĘ NIE MARTWIĆ TYLKO CIESZYĆ SIĘ ŻE DZIDZIA ZDROWO ROŚNIE:-)ps.ja takze widziałam kobitkie na wrześniówkach gdzie miała do konca ciąży malutki brzusio a urodziła zdrowe dzieciątko i wage miało super można powiedziec podobna do mojego synka:-)
 
Golanda mi się to jakoś normalne wydaje. Mam koleżankę która ślub brała w 8 miesiącu i nikt nie wiedział że w ciąży:tak:a jak urodziła to się sąsiadka z domu obok pytała czyje to dziecko bo dosłownie nic nie było widać do samego końca:tak: Także może taka uroda niektorych brzuszków, ważne że dzidzia fika i ma się dobrze może woli małe mieszkanko:-)

Morka dzieki, w sumie racja slyszalam tez o takich przypadkach ze nie widac do 9 mies, a moze u mnie wyskoczy nagle w 8mies. w sumie nie wiadomo:)

Golanda, nie taka mała ta Twoja dzidzia ;-) Moja w 22 tyg miała 370 gram :shocked2:... kolejne 'ważenie' na usg za 2 tyg, więc zobaczymy ... też się nie martwię, bo coraz mocniej czuję, że siły i energii jej nie brakuje :laugh2:
A propos komentarza tej durnej położnej :wściekła/y: wrzucam Ci linka do wrześniówek ... żebyś nie miała wątpliwości, że rozmiar brzuszka nie ma znaczenia ;-)
https://www.babyboom.pl/forum/wrzes...rzuszki-mamusie-i-bobaski-30272/index127.html

Jol dzieki za linka, przezylam szok!!!!!!!!:laugh2:
Ale ona to chyba miala normalnie kaloryfer na brzuchu przed ciaza:)

Golanda moje dziecko w 22 tygodniu miało 360g
ja się zamartwiasz wejdz na wrześniówki ich galerie z brzuszkami i tam jest gatta83 miała takie mięśnie brzucha ze brzucha do końca to ona nie miała ;-)a urodziła córę powyżej chyba 3500g :tak:

Gosia dzieki, to faktycznie moja dzidzia nie wyglada na takie chucherko:)

kochana zdrowa dzidzia szaleje dzidzia to co się martiwsz:eek:rozmiar brzuszka nie ma nic do tego ile dzidzia bedzie ważyć:tak:poprostu mieszkanko jest przystosowane do dzidzi a np.te co maja wieksze brzuszki to jest większa macica i poprostu jest tam wiecej tak powiem luzu ale tak samo się rozwijaja dzidzie jak i dzidzie które mają małe mieszkanka:tak:ba powiem cos nawet fajnego;-)te kobitki które maja duuuze brzuszka (przy drugich porodach jest możliwe że łatwiej ale goólnie napisze o porodach piwerwszych)to tam dzidzie sa wyłacznie w brzusiu a co za tym idzie niekiedy we wiekszośi trudniejszy poród a dlatego bo dzidzi ciężej wejść do kanału rodnego a te kobitki co maja miejsze brzuszki to dzidzi szybciej udaje sie "wślizgnąc" do kanału rodnego a za tym łatwiejszy poród:tak:TAK WIĘC SIĘ NIE MARTWIĆ TYLKO CIESZYĆ SIĘ ŻE DZIDZIA ZDROWO ROŚNIE:-)ps.ja takze widziałam kobitkie na wrześniówkach gdzie miała do konca ciąży malutki brzusio a urodziła zdrowe dzieciątko i wage miało super można powiedziec podobna do mojego synka:-)

Patrysia dzieki, moze faktycznie to moze miec i swoje plusy:)))))))))))))))

Dziekuje Kobietki!
Czuje sie uspokojona!!!:):happy:
 
Golanda masz ładny, mały brzuszek i to żaden powód do zmartwienia, bo przecież ci rośnie a nie stoi w miejscu, więc znak, że dzidzia rosnie też!!! Można ci pogratulować tylko, że masz takie mieśnie brzuszka, że nie puszczają bardzo, a małutka pewnie bardziej w miednicy siedzi i dlatego nie masz dużego brzucha-rozstępów nie będzisz przynajmniej miała i po porodzie szybciutko do formy wrócisz!
 
Domek Julki z dziś końcówka 30 tygodnia:tak:
img2797.jpg
img2803w.jpg
img2795.jpg
 
reklama
Do góry