reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Galeria sierpniowych brzuszków :)

a tu my w 19 tc ;)

IMG_9156.jpg
 
reklama
Wooooow, laseczki, ale slczne brzucholki prezentujecie! Ja tam o zadnym bym nie powiedziala ze spozywczak, sliczne dorodne babelkowe domki!
Dorotak ale Twoj jakos szczegolnie mi sie spodobal, chyba dlatego ze chcialabym miec taki ksztaltny:tak: I to trzeci, tylko gratulowac figury:-) Ja tez na taki pempek nie mam co liczyc, z mlodym ani na ciutke sie nie wysciubil.
Katjusza cudne foto, rozczula na maksa:tak:
 
super brzuszki! każdy inny i śliczny na swój sposób, zarówno te małe jak i większe :)
a oto mój z dziś.20.tydzień_.jpg
 
ddaga przepiękny ciążowy brzuszek :-)

juditka Twój też uroczy, taki okrąglutki :-D

martynka bardzo oryginalne i stylowe ujęcie Twojego Maleństwa, będzie miało później fajną pamiątkę :tak:
 
martynka, juditka, ddaga przepiękne, kształtne okrąglaki:tak: Nic tylko wlepiać się i zachwycać:-D

martynka bardzo fajne foto:tak: Nie ma to jak młode artystyczne duszyczki tchnięte weną wiosenną porą :tak:
 
Dziewczyny śliczne brzuszki- w końcu widać u nas ciążę. Czekałyśmy z utęsknieniem na powiększający brzuszek- chyba to jedyny okres w życiu kiedy kobieta cieszy się z brzuszka:)
 
Dziewczyny wszystkie macie cudne brzuszki, a jeszcze piękniejsze mi się wydają dlatego, że u mnie prawie nic nie widać, a to przecież już początek 19-stego tygodnia.:tak:
 
reklama
Dorota jesli ten pepek teraz juz ci wystaje to nie bedziesz miala z nim problemow potem?W poprzednich ciazach tez tak mialas?Podziwiam.Dwojka dzieci i brzuszek zgrabny jakbys nie rodzila.A cwiczylas?czy taka twoja uroda ze zaraz brzuszek zgrabny?
doti - z tym pępkiem to tak miałam przy każdej ciąży i powiem Ci nawet że zmieniony pępek i coś nie tak z piersiami to były dla mnie pierwsze oznaki ciąży zanim nawet zrobiłam test ciążowy :)).
Pytasz czy ćwiczyłam, więc odpowiadam. Jako że sporo przytyła 19 i 17+ (teraz pewnie też tak będzie) po pierwszym porodzie tak gdzieś po około roku porządnie się wzięłam za siebie, trochę podietowałam (żadna konkretna dieta, liczyłam kcal) i zaczęłam ćwiczyć A6W wspólnie z grupą wsparcia z BB, wtedy to właśnie trafiłam na to forum :)) Udało mi się zrzucić nawet więcej niż w ciąży mi przybyło, ważyłam niespełna 50kg. Ale długo się tą waga nie nacieszyłam bo jakoś za dwa miesiące byłam w drugiej ciąży :)) Przybyło mi 17 kg, jakoś 2,5 miesiąca po porodzie zaczęłam chodzić 2 razy w tyg ma aerobic, zwerbowała mnie tam kuzynka. Trochę źle się ćwiczyło z moimi "mleczarniami" (czyt. piersi podczas laktacji) ale samopoczucie że coś dla siebie robię było bezcenne. Wróciłam do swojej wagi, zawsze trzymałam się w przedziale wagowym 50-53kg bo wtedy dobrze się czuję. Teraz startowałam od 53 (jak i w pierwszej ciąży), moja górna waga, gdyby nie ciąża pewnie z 2kg bym próbowała zbić.

mala.di, Nina25, ddaga - fajne i śliczneeeee brzusieeee :tak:

katjusza77 - urocze i takie słodkie zdjęcie z dzieciaczkami :))

Ja robiłam foty wczoraj...ale no cóż...du..y nie urwało :-p szału nie ma to nie wklejam :-D
ubawiłaś mnie kochana, dawaj zdj może nam pourywa du..y :-D


martynaxyxymartyna - kapitalne zdjęcia, uwielbiam takie sesje. Modna z Ciebie mama, fajnie :))

juditka - w porównaniu do mojego to Twój malutki, ale każdy piękny

LeRemi, ilona24 - zaskoczyłyście mnie, że tak wam się mój brzuchalek spodobał, tym bardziej że zdjęcia z tel kiepskie, ale bardzo mi miło, dzięki :* tak moja uroda, jakoś tak mi wysadza brzuch do przodu i tak sobie sterczy ;P

-----
Ok, lece do lekarza na 16stą papatki ;)
 
Ostatnia edycja:
Do góry