reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Galeria sierpniowych brzuszków :)

Zdjęcia piękne...
Ale ja bym się nie zdecydowała na nagie zdjęcie w ciąży. Jakoś siebie w tym nie widzę. Nie chciałabym chyba, żeby moje dziecko potem takie zdjęcia oglądało.
 
reklama
A ja jestem na etapie przygotowywania mojej koleżanki do takiej sesji:) Robiła mi zdjęcia na ślubie i ma dziewczyna smykałkę, a że znam się z nią już trochę, to będzie czysta przyjemność:)
 
ja na taką zupełnie nagą chyba też bym się nie zdecydowałan ale w poprzedniej ciąży bawiłam się w sesje domowe z brzuszkiem i teraz też mam zamiar.

A tak w ogóle to wzięło mnie na brzuszkowe wspominki i znalazłam fotkę z 36tygodnia z Natalią to się pochwalę :-):

brzu.jpg

pomyślcie, że za parę miesięcy będziemy tak wyglądać :-D
 
katjusza ja to bym chciala nacieszyc sie ruchami dziecka i potem to juz szybciutko niech zleci do 36tygodnia i zaraz mozna na porodowke i zglowy :) i mozna sie powoli szykowac do nastepnego dziecka :D hahahaha
 
katjusza - ja już prawie mam teraz taki :p o proszę, fotki z wczoraj wieczora - ehh, te placki ziemniaczane :p
jestem w szoku skąd mi się taki brzuch wziął... dziś rano niewiele mniejszy, i taki mam już teraz cały czas

dsc0123ca.jpg


dsc0124k.jpg
 
super brzuszki dziewczyny.
Olga wow :szok::szok::-D brzuszek masz naprawdę pokaźny, nie ma co, taki ewidentnie ciążowy.

Ja bym się chętnie zgodziła na taka odważniejszą sesję,ale pod warunkiem że dobrze bym znała fotografa :happy:
 
katjusza - u mnie w tym temacie wszystko sprawne więc to nie to :p wzdęć też nie miewam :) może mam dużo wód płodowych? choć to może za wcześnie na dużo wód? no i te powłoki wszystkie rozciągnięte po niedawnej ciąży, tak to jest jak się nie ćwiczy brzucha :p

może to dlatego mnie już teraz plecy bolą jak postoję..? w poprzedniej ciąży bóle się zaczęły gdzieś w 4 miesiącu a tu dopiero połowa trzeciego
 
reklama
Olga jak mój w 9 miesiącu:-D:tak::tak: absolutnie bossssssssssssski :tak:
Ja to się nie mam absolutnie czym pochwalić nic a nic tylko stary tłuszczyk i fotek nie robię bo i nie ma po co może za kilka miesięcy... ale waszym kibicuję
 
Do góry