reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Galeria sierpniowych brzuszków :)

ja mam macice dużą, bo dzieci rodzę tak średnio 3500 w obwodzie brzuch ma (jak dobrze zmierzyłam sznurówką) 101cm, ale teraz to się też boję, że urodzę duże dziecko
 
reklama
same wiecie jak sie oglada ciaze z zsakoczenia ze tam plaskie babeczki rodza dzieci po 3kg i wiecej, malutka pozazdroscic i tyle :) dzidzius sie dobrze tam wkleszczyl :) a jak czujesz ruchy? mocno czy slabo?
 
nadrabiam zaległości z zeszłego tygodnia i z dziś :) 36tc.jpg37tc.jpg
 
chyba faktycznie się obniżył, ale w zasadzie sama patrzę i się dziwię, że taka spora różnica w wielkości brzucha :) zresztą każdego dnia wygląda inaczej ;) na szczęście waga w miejscu stoi hehe :)
 
ddaga, rzeczywiście widać różnicę w wielkości. Albo się po prostu Kruszynka inaczej ułożyła w brzuchu :-D. Dla mnie to jest niesamowite, że macie teraz w brzuszkach takie Dzieciaczki, jak ten co leży obok mnie w łóżeczku. To niesamowite. Trochę mi szkoda tego dziewiątego miesiąca :hmm:, ale co tam... Mam dziewiąty miesiąc z Waszymi brzucholami :-D.
 
no na pewno jest Ci troszke żal..my z kolei sobie tak myślimy o Tobie, że już masz dzidzię obok siebie, a my jeszcze musimy poczekać ;) na pewno zależy od ułożenia bobaska, bo codziennie inaczej brzuch wygląda :) ale już czuję, że konkretnie tam mało miejsca jest w środku :)
 
ddaga fajny brzunio :), bardzo zgrabny.
Faktycznie w ostatnim miesiącu zmienia się niesamowicie z tygodnia na tydzień...Widzę to po swoim. Rośnie w oczach, zmienia kształty, w zasadzie co godzina jest inny. Bąbel jest już na tyle duży, że wpływa bezpośrednio na jego kształt o_O Obłędne :). Uwielbiam obserwować brzuch.

dzag pewnie, że trochę szkoda, tak zawsze jest, że jest nam przykro, jeśli czegoś nie doświadczamy. Ale! Masz całego i zdrowego Tymusia przy sobie, możesz go przytulić...Bezcenne! Wiele bym dała, żeby już moją Marysię przykochać :)
 
U mnie wielkosc brzucha z tego co zauwazylam jest zalezna mojej aktywnosci w ciagu dnia. Gdy mam dzien raczej leniwy to brzuchol jest mniejszy, dziwne to ale tak mam:-D

A Dzag powinna powiedziec fajne brzuszki ,bo nie płaczą:-D
 
reklama
brzuchole super:):)ja ruchy czuje slabo- mam lozysko na przedniej scianie i tlumi mi je. zobaczymy jakdlugo jeszze z brzucholem pochodze ijak urosnie:):):)dzag82-aja zazdroszze ze masz juz porod za soba:-)
 
Do góry