reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

galeria październikowych mamuś

reklama
P9070692.jpg

chyba juz moje ostatnie zdjecie brzuszka przed porodem
 
reklama
ulala rzeczywiście pokaźne mieszkanko sobie maluch uwił :-) ta wielkość brzucha zależy chyba też często od ilości wód płodowych, a im ich więcej tym lepiej dla dziecka więc tylko się cieszyć, że Igorek ma wygodnie w brzuszku:-)
Ja mam właśnie nieduży, siostra też miała mało wód płodowych i mały urodził się z sinymi rączkami i stópkami, bo miał w 39 tyg.juz za ciasno, na szczęście to nie jest nic poważnego i kolor skóry wraca do normy po 2 dobach.
arwen twój brzuszek też piękny i niemały...no oby następnym zdjęciem było te z maleństwem (oczywiście w terminie) a Twój brzuch wrócił szybko do formy sprzed ciąży, czego życzę nam wszystkim;-)
 
Do góry