reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Galeria Październikowych brzuszków, Nasze zdjęcia;)

reklama
asionek o ja pierdziu! :szok: ładnie ci tam daje.. nie chcę cię smucić ale ponoć jaki w brzuchu taki też później ;-)

a kij wie jak to jest .....no niby patrząc na znajomą to sie jej sprawdziło....młody taki aktywny jak Asionkowy syn,teraz ma 4 lata i wszędzie go pełno:/ n oale znam też przypadek (czgo ja się obawiam) dziecie -istny Anioł w brzuchu a potem tak w du.pe dawało że szok...wiec na dwoje babka wróżyła :/

atram- brzuszek fajny,jak z reklamy :)
Ty chyba musisz sobie na pamiętkę jakiś foto-album założyć,bo chyba najwięcej masz zdjęc :p
 
anek - ja pod koniec pierwszej ciąży mieściłam na dupsko tylko w szary dres z różowym lampasem z cyklu wieś tańczy i śpiewa ;-) teraz o dziwo mieszczę jeszcze w gacie z H&M :tak:

a ja właśnie wtedy kupiłam tylko 2 bluzki i jedną parę spodni
i to jeszcze nie ciążowych a teraz kurna legginsy, alladynki,
2 pary takich cieńkich lnianych spodni, 2 pary jeansów,
i chyba z 6 bluzek ale 4 nie ciążowe ...
niby wszystko w brzuch mi poszło ale biodra też się poszerzyły,
boje się że jeszcze mi braknie gatek jak więcej wody nabiorę ...

dla porównania mój brzuszek (37tc) po prawej i siostry (32tc) po lewej, ona ma mieć dziewczynkę.

ślicznie, wyliczyłyście to sobie czy przypadek że razem ???


a tutaj moje male z dzisiaj :) po tym jak juz troche sie uspokoil :/ normalnie kiedys wyskoczy ...
filmik rozkreca sie po 25s i sorki , ze jest bokiem , ale i tak cud , ze udalo mi sie w koncu wstawic hehe
VID-20110914-00004nat - YouTube

ja zawsze jak kamerę wyciągnę to przestaje, nie ma ani jednego filmiku
mi też tak daje czadu, to jest fajne ale czasem bolesne :-p


asionek o ja pierdziu! :szok: ładnie ci tam daje.. nie chcę cię smucić ale ponoć jaki w brzuchu taki też później ;-)

tego się obawiam bo z Mileną się sprawdziło a nie szalała tak jak teraz
mi Młoda szaleje

atram- brzuszek fajny,jak z reklamy :)
Ty chyba musisz sobie na pamiętkę jakiś foto-album założyć,bo chyba najwięcej masz zdjęc :p

też to mówię, jeszcze zdąrzysz :tak:
 
reklama
atram
no jak zawsze extra!
i jak Ci tu nie zazdrościć? wyglądasz świetnie, ale brzuszek masz duuuuuuuuuży, widac że już końcóweczka bo jeszcze trochę i urwał by Ci się :) chociaż widzę że nadal sterczy jak na początku, tyle że pewnie powoli zacznie lub już zaczął opadać.
 
Do góry