reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Galeria Październikowych brzuszków, Nasze zdjęcia;)

reklama
ja tez mam spłaszczony i rozciągniety.....
ale chodziło mi o to czy któraś ma jeszcze wklęsły?? mnie sie wydaje,że jak jest pepek wklęsły to rozstępów nie bedzie bo skóra nie jest tak naciagnieta :/
oczywiście nie wiem czy to prawda...
 
a bo gadam ost z kumpelą i ona strasznie wierzy w "moc musteli" ja jej mówię,że wszystko zależy od brzucha,od skory....masz tendencje do rozstępów to je pewnie mieć będziesz itd....itd...i ona ma wlaśnie wklęsły pepek....to pewnie jeszcze bardziej będzie wierzyć w moc musteli :D:D:D:D

trzeba natłuszczać skórę,mustela podobno jest dobra na istniejące już rozstępy, te "świeże"...na "nie wyjście" rozstępów ma wiele czynników wpływ...a nie tylko sam krem :/
 
eee to genetyka i tyle. Ja widziałam u dziewczyny która ma malutki brzuszek i wklęsły pępek, rozstępy na całym brzuchu aż fioletowe. Owszem, pewnie nawilżanie coś tam zapobiega, ale żeby likwidowało to w to nie wierze.
 
ja mam tak skórę naciągniętą do granic możliwości, że świeci się jakbym oliwką natłuszczała cały czas, niestety rozstępy mnie nie ominęły pomimo smarowania się 3x dziennie, więc wszystkie kremy można wsadzić w d.....
jak skóra ma za mało kolagenu to można iść na grzyby
 
mi się też skóra w pierwszej ciąży świeciła jak psu jaja a brzuch swedzial i szczypał:confused2:
rozstępy mam ale nie takie chamskie,jak nieraz widzialam u kobiet... teraz mi sie nie świeci....no ale czuje że coś wyjdzie:confused2:
 
reklama
Do góry